b_Newsبختیار به تهران بازگشت جبران کند

حمودی:‌پوشیدن شماره 7 استقلال اشتباه است

b_News منشا وقتی به پیکان آمد بازیکن معمولی بود
تاریخ: 1396/04/11
زمان: 11: 06
نوع: خبر
پیکان تهران از جمله تیم‌‌‌‌‌هایی است که تمریناتش را به موقع آغاز کرده و در این چند روز اخیر دو بازی تدارکاتی نیز انجام داده است

علی مسعودی / پیکان تهران از جمله تیم‌‌‌‌‌هایی است که تمریناتش را به موقع آغاز کرده و در این چند روز اخیر دو بازی تدارکاتی نیز انجام داده است. شاگردان مجید جلالی در حالی آماده لیگ هفدهم می‌‌‌شوند که این فصل کار سختی پیش رو دارند. آنها فصل گذشته می‌‌‌توانستند سهمیه بگیرند ولی افت نیم فصل دوم این موقعیت را از تیم جلالی گرفت. در این رابطه و در خصوص شرایط تیم گفت و گوی گل را با علی حمودی مدافع خودروسازان بخوانید:‌

اوضاع تیم خوب است؟‌
ما از جمله تیم‌‌‌‌‌هایی بودیم که تمرینات را به موقع شروع کرده‌ایم و دو بازی تدارکاتی نیز انجام داده‌ایم. در این مدت صبح و عصر تمرین داشتیم و تنها یک روز استراحت کردیم و آماده اردوی کردان می‌‌‌شویم.

دو بازی تدارکاتی را باختید؟‌
بازی‌‌‌‌‌های تدارکاتی برای هماهنگ شدن است و برد و باخت مهم نیست. ما در این دو بازی بیشتر از جوان استفاده کردیم و برنامه کادر فنی محک زدن آنها بود.  هنوز بازیکنان جدید با تیم هماهنگ نشده‌اند و تعدادی نیز قرار است از امروز به تیم اضافه شوند.

خرید بختیار رحمانی را چطور می‌‌‌بینی؟‌
خرید بسیار خوبی است و من خودم خوشحال شدم که او به پیکان آمد. من هم در فولاد و هم در تراکتورسازی با بختیار همبازی بودم و از توانایی‌‌‌‌‌های فنی‌اش خبر دارم.

چرا در استقلال جواب نداد؟‌
استقلال تغییرات زیادی چه در کادر فنی و چه بازیکن داشت که نیم فصل اول را به همین دلیل از دست داد. اگر استقلال نتیجه می‌‌‌گرفت قطعا بازی‌‌‌‌‌های بختیار هم بیشتر به چشم می‌‌‌آمد.

یعنی قربانی نتایج بد نیم فصل اول شد؟‌
به نظرم این طور بود و اگر تیم نتیجه می‌‌‌گرفت بختیار رحمانی هم موفق می‌‌‌شد. مثل نیم فصل دوم که نتیجه می‌‌‌گرفت و بازی‌‌‌‌‌های همه به چشم آمد.

انتخاب شماره هفت چقدر تاثیرگذار بود. خیلی‌‌‌‌‌ها اعتقاد دارند بازیکنان جدید نباید شماره‌‌‌‌‌های خاصی را بپوشند؟‌
طبیعی است که وقتی بازیکنی پیراهن بازیکن محبوب و خوب گذشته تیمی را برتن می‌‌‌کند اکثر هواداران و مطبوعات انتظار دارند مثل همان بازیکن کار کند. وقتی چنین خواسته‌‌‌‌‌هایی باشد روی بازیکن هم تاثیر می‌‌‌گذارد و شاید آن بازیکن نتواند کنار بیاید. به نظرم بیشتر این مشکلات را رسانه‌‌‌‌‌ها و هواداران به وجود می‌‌‌آورند وگرنه شماره پیراهن نباید این همه حاشیه درست کند.

اگر در استقلال به تو شماره خاصی را می‌دادند قبول می‌کردی؟‌
من بودم قبول نمی کردم. من روزی که رفتم استقلال شماره 40 را انتخاب کردم که با آن راحت بودم و دو سال هم خوب کار کردم.

بحث استقلال پیش آمد که نظرت را در مورد بازگشت منتظری و جباری بپرسیم. فکر می‌‌‌کنی استقلال کار درستی کرد آنها را بازگرداند؟‌
به نظرم استقلال خانه بازیکنان استقلالی است. نباید از بازگشت آنها ایراد گرفت. مطمئن باشید استقلال از بازگشت پژمان منتظری و جباری ضرر نمی کند و آنها می‌‌‌توانند به تیم کمک کنند.

به خاطر سن و سالشان خیلی‌‌‌‌‌ها موافق بازگشت آنها نیستند؟‌
منتظری که ملی‌پوش است و نمی شود از آمدن او ایراد گرفت و جباری هم یک نیمه بازی کند تاثیرگذار خواهد بود.

الان بیت سعید کار درستی کرد شماره هفت را پوشید؟‌
گفتم که من بودم قبول نمی کردم ولی امیدوارم که بیت سعید موفق شود و بازی‌‌‌‌‌های خوبش را انجام دهد.

راستی جدایی چند بازیکن  تاثیرگذار پیکان از جمله منشا روی روند تیم تاثیر نخواهد گذاشت؟‌
روزی که منشا به پیکان آمد یک بازیکن معمولی بود و بازی کرد تا توانست شناخته شود. البته او چند بازی نیم فصل اول هم عضو تیم نبود و روزی که آمد کسی فکرش را نمی کرد بتواند خودش را به فوتبال ایران معرفی کند. مشکل خاصی نیست و من فکر می‌‌‌کنم جوانان جدید جای خالی او را پر کنند.





توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.