نفت با کریمی استارت زد اما تا شنبه 15 میلیارد ندهند تیم روی هواست!

تاریخ: 1396/04/11
زمان: 16: 42
نوع: خبر
علی کریمی روز گذشته رسما تمرینات نفت تهران را استارت زد.

به گزارش سایت روزنامه گل، علی کریمی روز گذشته رسما تمرینات نفت تهران را استارت زد ولی هنوز تکلیف این تیم به لحاظ مالکیتی مشخص نیست و با انبوه مشکلات مالی گرفتار است!
شنیده می‌شود مالک تیم حاج تقی گلرخسار برای این که  تیمش را موقتا از بحران مالی نجات دهد، دست به دامن اسپانسر شده و عرفانیان سرپرست باشگاه در همین راستا با اسپانسرهای مختلف وارد مذاکره شده تا بتواند در فصل جدید مشکلات مالی را به حداقل برساند.
طبق شنیده‌های ما یکی از اسپانسرهایی که توانسته نظر سرپرست نفت را جلب کند شخصی به نام مهاجر است.
این شخص در حالی حاضر شده به عنوان اسپانسر قدم جلو بگذارد که فقط پول یک سال را پرداخت کند که سر همین موضوع هم طرفین به مشکل خورده‌اند!
طبق شنیده‌ها این شخص با کاپیتان‌های فصل گذشته جلسه گذاشته تا با وعده و وعید بتواند آنها را راضی کند که سایر بازیکنان را پای میز مذاکره و قرارداد بیاورند ولی علی عزتی و وحید  حمدی نژاد در جلسه با این اسپانسر پول‌های دو فصل قبل را هم طلب می‌کنند و می‌گویند در این صورت حاضر هستند که هم خودشان و هم سایر بازیکنان فصل قبل پای میز مذاکره و تمدید قرارداد بنشینند که اسپانسر جدید مخالفت می‌کند!
گفتنی است فصل قبل هم همین موضوع با علی دایی پیش آمده بود فقط با این تفاوت که گویا همین اسپانسر حاضر نشده بود پول فصل قبل را هم بدهد که در نهایت اصلا به توافق نهایی نرسیدند!
گفته می‌شود مهاجر حاضر شده فعلا پنج میلیارد تومان به نفت بدهد و سپس در ادامه در صورت نتیجه‌گیری باز هم پرداختی داشته باشد.
اما مشکلات نفت به همین جا ختم نمی‌شود چرا که شرکت بهنام پیشروی کیش طبق توافقاتی که با نفتی‌ها داشتند و صورت جلسه‌ای که امضاء شد باید تا شنبه هفته آینده یعنی 17 تیر تمام بدهی‌های خود را پرداخت کنند تا بتوانند رسما مالک نفت تهران شوند!
طبق شنیده‌ها شرکت بهنام پیشروی کیش باید مبلغ 15 میلیارد تومان بابت خرید نفت تهران پرداخت کند. گویا این شرکت یک چک تضمینی هم بابت این موضوع به نفتی‌ها داده است و اگر نتواند حسابش را پر کند و چک برگشت بخورد این نقل و انتقالات وارد فاز جدیدی می‌شود!
البته بدهی‌های نفت به همین جا ختم نمی‌شود چرا که این تیم 9 میلیارد تومان هم بدهی مالیاتی دارد. گویا این تیم از سال 92  مبلغ سه میلیارد بدهی مالیاتی داشته و چون پرداخت نشده با توجه به جریمه، این مبلغ به 9 میلیارد تومان رسیده است که باید آن را هم پرداخت کنند.
گفتنی است به غیر از بدهی به بازیکنان بابت دو فصل پیش آنها باید مبالغی هم به آژانس‌های هواپیمایی که نزدیک یک میلیارد و دویست میلیون تومان است و نیز رستوران‌ها و ورزشگاه ساصد و شیرودی و غیره ... پرداخت کنند!
گفتنی است عدم پرداخت مالیات باعث شده بعضی از اعضای هیات مدیره سابق نفت هم ممنوع‌الخروج شوند!
همچنین در همین راستا شنیده می‌شود که شرکت بهنام پیشرو پول دارد ولی چه مشکلی بابت پرداخت مطالبات دارند. هنوز بر کسی معلوم نیست. شایعات در اطراف این شرکت زیاد است حتی تا جایی که گفته می‌شود پول آنها در حساب‌ها بلوکه شده است. چرا که اگر چنین نبود آنها احتیاجی به گرفتن اسپانسر نداشتند چون خودشان در یک برهه اسپانسر پرسپولیس و حتی مدعی خرید پرسپولیس بودند.
لازم به ذکر است  که بازیکنان قدیمی نفت روز گذشته بر سر تمرین تیم حضور پیدا نکردند چرا که مدعی هستند باید ابتدا مطالباتشان پرداخت شود. روز گذشته فقط بازیکنان جدید در سر تمرین حاضر شدند البته تعدادی از جوانان و کوچکترهای تیم که فصل گذشته هم در تیم بودند در تمرین حضور پیدا کردند و نیز کاپیتان تیم علی عزتی که بسیار تعجب انگیزه بود! چرا که او با اسپانسر جدید تیم به خاطر عدم پرداخت مطالبات دو فصل پیش به توافق نرسیده بود.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.