b_Newsیک خبرمرگ اشتباهی دیگر درتلویزیون

حسن هوری مثل احسان علیخانی

تاریخ: 1395/11/10
زمان: 17: 50
نوع: خبر
بنظر می رسد تلویزیون خودش عجله زیادی در خبر مرگ دادن دارد و مجری هایش هم چندان متوجه جدی بودن موضوع نیستند.

 

 
به گزارش سایت روزنامه گل،حسن هوری دروازه بان تیم نفت آبادان روزهای سختی را پشت سر می گذارد او به شدت از سوی تماشاگران آبادنی تحت فشار است و آنها طی هفته های اخیر با شعار علیه دروازه بان خودی خواستارجدایی او از تیمشان شدند اتفاقی که باعث شد فیروزکریمی هم به این بازیکن مرخصی دهد. بعد از این اتفاق ماجرای عجیب دیگری هم برای او رخ داد. بامداد دیروز (یکشنبه) خبر درگذشت حسن هوری، بر اثر سانحه رانندگی در مسیر اندیمشک، در برنامه زنده "برآیند" سیمای خوزستان، کانال‌ها و گروه‌های خبری به سرعت پخش ومنتشر شد اما چند دقیقه بعدازانتشار این خبر از طریق صدا و سیمای مرکز خوزستان همین شبکه  با زیرنویس عبارت "با عرض پوزش از خانواده حسن هوری و ببیندگان عزیز، خبر درگذشت ایشان تکذیب می‌شود"، خبر را رد کرد.
پس از انتشار این خبر، تلاش‌ها برای تایید یا تکذیب این خبر از منابع موثق از جمله فرماندار اندیمشک، بی‌نتیجه ماند و کسی در ساعت یک بامداد، پاسخگو نبود.همچنین باتوجه به اینکه تایید و تکذیب این خبر برای خبرگزاریها در هاله‌ای از ابهام قرار داشت، خبررسمی در این مورد منتشر نشد.
اما سرانجام خبرنگار ایسنا صبح دیروز (یکشنبه) به گفت‌وگو با پیمان جهانگیری، فرماندار اندیمشک پرداخت که او با تکذیب این خبر، گفت: امروز با خود هوری و خانواده وی به صورت تلفنی صحبت کردم که آن‌ها ضمن رد این موضوع، علت اینکه چنین شایعه‌ای درست شده بود را نمی‌دانستند.»
او از شوک حاصل از این خبربه خانواده حسن هوری گفت:« خانواده هوری با شنیدن چنین خبری دچار شوک شده بودند و خود آقای هوری نیز اعلام کرد که نمی‌دانند علت چیست و در حال بررسی این موضوع هستم.»
فرماندار اندیمشک در پاسخ به این سوال که آیا انتشار این شایعه می تواند از سوی مخالفان هوری باشد، گفت:« وقتی با خود او صحبت کردیم گفت اطلاعات دقیقی ندارد که چه شده و چگونه این شایعه پخش شده و نمی‌داند بر چه اساسی این موضوع مطرح شد. داو شب قبل از این ماجرا در آبادان بوده است و اکنون باتوجه به این که خانواده‌اش در اندیمشک هستند، برای بررسی موضوع در حال آمدن به اندیمشک است.»اما این ماجرا شباهت غریبی به ماجرای احسان علیخانی دارد. سال گذشته و زمان المپیک مجری تلویزیون در ریو ناگهان تصمیم گرفت خبر غیرموثق مرگ او را که احتمالا در یک سایت یا کانال نا معتبر دیده بود رسانه ای کند و روی آنتن آن را گفت که حواشی بسیاری برای مجری سرشناس داشت. بنظر می رسد تلویزیون خودش عجله زیادی در خبر مرگ دادن دارد و مجری هایش هم چندان متوجه جدی بودن موضوع نیستند.

 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.