اولتيماتوم باشگاه به طارمي؛ جريمه مي‌شوي!

تاریخ: 1396/04/11
زمان: 18: 40
نوع: خبر
در حالي كه تمرينات تيم پرسپوليس آغاز شده و بازيكنان اين تيم مشغول انجام تمرينات بدنسازي هستند، مهدي طارمي در تمرينات تيمش حاضر نمي‌شود!


به گزارش سایت روزنامه گل، در حالي كه تمرينات تيم پرسپوليس آغاز شده و بازيكنان اين تيم مشغول انجام تمرينات بدنسازي هستند، مهدي طارمي در تمرينات تيمش حاضر نمي‌شود!
طارمي كه يك فصل ديگر با پرسپوليس قرارداد دارد، بدون هماهنگي با طاهري و برانكو در تمرينات پرسپوليس شركت نمي‌كند و به همين دليل مسوولان باشگاه به طارمي اعلام كرده‌اند كه اگر اين روند را ادامه دهد و در تمرينات بدنسازي شركت نكند، با جريمه سنگيني از سوي باشگاه روبه‌رو مي‌شود.
شايد اولتيماتوم باشگاه در مورد جريمه طارمي باعث شود تا مهاجم پرحاشيه پرسپوليس در تمرينات تيمش حاضر شود.


هشدار برانكو به باشگاه در مورد طارمي
غيبت مهدي طارمي در تمرينات پرسپوليس باعث شده تا كادرفني اين تيم به‌شدت نگران وضعيت او شوند.
از آنجايي كه تمرينات بدنسازي پرسپوليس آغاز شده، غيبت طارمي در تمرينات پرسپوليس باعث مي‌شود تا او از روند تمرينات اين تيم و آماده‌سازي بازيكنان دور بماند و به همين ترتيب ديرتر از بقيه بازيكنان آماده حضور در ميدان و بازي‌هاي ليگ شود.
نكته مهم اين است كه برانكو در مورد اين موضوع به مسوولان باشگاه هشدار داده و از آنها خواسته تا زودتر تكليف طارمي را روشن كنند.


ادعاي عجيب وكيل طارمي!
وكيل ومشاور مهدي طارمي اعلام كرده كه تا هفته آينده تكليف پيشنهاد خارجي و انتقال اين بازيكن به اروپا مشخص مي‌شود.
وكيل طارمي در حالي چنين ادعايي مي‌كند كه اگر قرار به جدايي مهدي از پرسپوليس باشد، رضايت باشگاه لازم است و او بايد به‌خاطر قرارداد باقي‌مانده‌اش با پرسپوليس از باشگاه رضايتنامه بگيرد.
در حالي كه حتي شنيده مي‌شود برانكو طارمي را نمي‌خواهد، خيلي‌ها معتقدند كه دخالت‌هاي وكيل طارمي باعث مي‌شود تا بين او و پرسپوليس فاصله بيشتري ايجاد شود. شنيده مي‌شود كه مسوولان باشگاه هم دل خوشي از وكيل طارمي ندارند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.