b_Newsبه كشور پدري‌ام نرفتم تا مسافر روسيه شوم

سينك:‌ با پارس جنوبي يقه همه را مي‌گيريم

تاریخ: 1396/04/12
زمان: 11: 42
نوع: خبر
با قدرت و قطعيت از مدعي بودن پارس جنوبي جم در ليگ برتر صحبت مي‌كند.

سيدياسر رضوي / با قدرت و قطعيت از مدعي بودن پارس جنوبي جم در ليگ برتر صحبت مي‌كند و از حالا از تلاشي مي‌گويد كه مي‌خواهد با همبازي‌ها و كادرفني اين تيم به كسب سهميه آسيايي منجر شود. اميد سينك كه اين حرف‌ها را احساسي نمي‌داند گفتن اين صحبت‌ها را به شناختي كه از كادرفني و بازيكنان اين تيم دارد منوط مي‌كند. سينك در كنار اين مسايل از هدفي مي‌گويد كه در ليگ برتر دارد و آن رسيدن به تيم ملي و مسافر جام جهاني شدن است و اميدوار است بتواند نظر كي روش را جلب كند.

وضعيت تمرينات پارس جنوبي جم چطور پيش مي‌رود؟‌
خدا را شكر تمرينات خيلي خوبي را پشت سر مي‌گذاريم و به عنوان يكي از تيم‌هايي كه خيلي زود براي ليگ هفدهم استارت زديم كار را با قدرت پيش مي‌بريم. قرار است يك اردوي تداركاتي هم در ارمنستان برگزار كنيم كه قطعا اين اردو كمك مي‌كند با شرايط بهتري براي مسابقات آماده شويم چون قرار است چند بازي دوستانه خوب از جمله بازي با استقلال را در اين اردو داشته باشيم. تيم توانسته اتحاد سال گذشته خودش را حفظ كند و با حضور كادر فني خوبي كه داريم مثل فصل گذشته كه قهرمان ليگ يك شديم امسال هم از تيم‌هاي بالانشين ليگ برتر خواهيم بود.

همه بازيكنان پارس جنوبي حرف تو را مي‌زنند. واقعا اينقدر به  اين مساله اميدوار هستيد و آيا واقعا مي‌توان تيم شما را پديده ليگ برتر دانست؟‌
من در سه تيم ليگ برتري بازي كردم اما پارس جنوبي واقعا فرق دارد. استقلال خوزستان را يادتان هست هيچكس فكرش را نمي‌كرد كه قهرمان شود و دقيقا همان شرايط را حالا پارس جنوبي دارد. از هر زاويه‌اي كه به پارس جنوبي نگاه كنيد تيم خوبي داريم و در هر پست چند بازيكن عالي داريم كه در كنار خود آقاي تارتار با نظم و قدرت كار را براي رسيدن به اين خواسته پيش مي‌بريم. به همين خاطر است كه از هر بازيكني مي‌پرسيد به اين مساله اشاره دارد كه ما مي‌توانيم مدعي باشيم و من هم مي‌گويم پارس جنوبي مدعي است.

بازيكنان خوبي هم جذب كرديد؟
بله دقيقا آقاي تارتار بنا بر نياز و خواسته تيم يارگيري كردند و از نظر فني همه بازيكنان جذب شده در سطح بالايي قرار دارند. ما فقط به يك مهاجم نوك نياز داريم كه با آمدن آن تيم تكميل خواهد شد. مطمئن باشيد با اين تيم براي كسب سهميه به ليگ برتر مي‌آييم.

كمي احساسي صحبت نمي‌كني و بهتر نيست اين حرف‌ها را بعد از شروع مسابقات ليگ بگويي؟
بحث اين حرف‌ها نيست، چون به توانايي‌هاي تارتار و كادرفني‌اش و بازيكناني كه جذب شده‌اند شناخت و ايمان دارم اين صحبت را مي‌كنم. مطمئن باشيد با شروع مسابقات ليگ تيم پارس جنوبي را يك تيم قدرتمند مي‌بينيد كه به راحتي و به خصوص در جم يقه همه حريفان را خواهد گرفت.

از رفتن تو به ليگ يك شروع كنيم. كمي عجيب بود واقعا چرا اين تصميم را گرفتي؟
رفتن از ليگ برتر به ليگ يك واقعا سخت است. در شش هفته ابتدايي كه به پارس جنوبي رفته بودم اصلا نمي‌دانستم كجا هستم. قهرمان شده بوديم اما به خاطر يكسري افراد اين تصميم را گرفتم. به هر صورت به ليگ يك آمدم و با كنار آمدن با مشكلات خواستم دوباره از نوع شروع كنم. در پارس جنوبي روزهاي رويايي خوبي داشتيم و همه را برديم و اين حس خوبي به من مي‌داد. به همين خاطر است كه مي‌گويم در ليگ يقه همه تيم‌ها را مي‌گيريم و جزو بهترين‌هاي ليگ خواهيم شد.

همه از توانايي‌هاي تارتار و كاربلد بودن او مي‌گويند. تو به عنوان بازيكني كه در ليگ برتر هم كار كردي اين مساله را قبول داري؟
واقعا همين‌طور است. آقا مهدي كارش را كاملا بلد است و در كنار اين مربي ما يك كادر مديريتي و يك مديرعامل به اسم آقاي رضاييان داريم كه مثل يك فوتباليست كنار بچه‌هاست و اسباب همدلي را فراهم مي‌كند.

چندي پيش در خبرها آمده بود كه چون يك بازيكن دورگه هستي از تيم ملي هند براي تو پيشنهاد آمد. چرا نپذيرفتي؟‌
دقيقا حرف شما درست است و چون من دورگه هستم از تيم ملي هند براي من دعوتنامه آمد اما قبول نكردم. حتي دعوتنامه آنها به باشگاه هم رسيد اما مي‌خواهم در جام جهاني بازي كنم آنهم براي تيم ملي فوتبال ايران!

پس خيلي انگيزه داري؟
هرچه از اين انگيزه بگويم كم گفته‌ام. امسال از لحاظ انگيزه‌اي در سطح بالايي قرار دارم كه شك ندارم با اين انگيزه وارد ليگ شوم دعوت مي‌شوم هرچند كه همه چيز در اختيار كادرفني و شخص آقاي كي روش است. من تلاش خودم را مي‌كنم و ديگر همه چيز با خداست اما شك نكنيد يكي از خوب‌هاي ليگ از حالا اميد سينك خواهد بود.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.