b_Newsنوبهاری توضیح داد

مربی بانوان بدنسازی: تیم ملی اعزام نشده !/ چرا تهمت می زنند و توهین می کنند ؟

تاریخ: 1396/04/13
زمان: 09: 15
نوع: گفتگو
پس از انتشار مصاحبه ناصر پورعلی‌فرد با جملاتی از قبیل «بانوان بدنساز ایران حق شرکت در هیچ رقابتی را ندارند و موضوع را از حراست پیگیری می‌کنیم یا حتی مغز نوبهاری تعطیل است !» شیرین نوبهاری خواستار...

پس از انتشار مصاحبه ناصر پورعلی‌فرد رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با جملاتی از قبیل «بانوان بدنساز ایران حق شرکت در هیچ رقابتی را ندارند و موضوع را از حراست پیگیری می‌کنیم یا حتی مغز نوبهاری تعطیل است !» شیرین نوبهاری خواستار پاسخگویی شد.

نوبهاری می گوید: در خصوص تیمی که به مسابقات اعزام شده است، هیچ وقت نگفتیم که این تیم، تیم ملی است و به صورت کاملا آزاد، مانند خیلی از تیم‌های دیگر راهی مسابقات پاورلیفتینگ شده است.همراه این تیم به مسابقات اعزام نشدم و فقط نقش مربیگری آنها در داخل کشور و ارنج شان را بر عهده داشتم. این تیم به عنوان تیم ملی پاورلیفتینگ نبوده و تا به امروز تعریفی در این خصوص نداشته‌ایم؛ ضمن اینکه تیم با سرپرستی حسام رحیمی به صورت آزاد همانند خیلی از تیم‌های دیگر در خیلی از رشته‌ها  راهی مسابقات شده است.

او افزود: در خصوص بحث اعزام این تیم تمامی موازین اخلاقی و فرهنگی کشورمان رعایت شده و ورزشکاران با حجاب کامل اسلامی در رقابت شرکت کردند؛ اما سوالم از مسوولان فدراسیون این است؛ چرا من باید با عنوان سرمربی این تیم زیر سوال بروم؟ هیچ‌کاره این سفر بودم و فقط مربیگری کردم. سوالم این است حالا که یک نفر قدم برداشته و به عنوان کسی که با موازین کامل اخلاقی و فرهنگی سعی در توسعه یک ورزش دارد، چرا به جای اینکه حمایت شود، مورد تهمت و بی‌احترامی قرار می‌گیرد؟ چیزی را خارج از اصول و شرع انجام ندادیم. چرا باید مورد بازخواست قرار بگیریم و به ما توهین شود؟ چه جرمی مرتکب شدم؟ صرفا نقش یک مربی را داشتم.