b_Newsتراکتورسازی واقعا تنهاست و نباید همه چیز را از کادرفنی و بازیکنان بخواهند

سینا عشوری: حسم می‌‌گوید گل محمدی با این جوانان شگفتی می‌‌آفریند

تاریخ: 1396/04/14
زمان: 11: 34
نوع: خبر
با اینکه هنوز تکلیفش مشخص نیست با تراکتورسازی قراردادش را امضا کرد تا حالا یا در نیم فصل بتواند به این تیم کمک کند.

سیدیاسر رضوی / با اینکه هنوز تکلیفش مشخص نیست با تراکتورسازی قراردادش را امضا کرد تا حالا یا در نیم فصل بتواند به این تیم کمک کند. سینا عشوری معتقد است این تراکتورسازی در کنار یحیی گل محمدی که به جوانان اعتقاد دارد در لیگ شگفتی ساز خواهد شد و حتی دلش روشن است که در حد یک مدعی بتوانند ظاهر شوند.


آغاز تمرینات با تراکتور چطور پیش می‌‌رود؟
خدا را شکر 10 روزی است که تمرینات خوبی را استارت زدم و از نظر بدنی خیلی شرایط بهتری دارم. اعتماد به نفسم برگشته و اوضاع کلا بروفق مراد است.


تمرینات تراکتور را در این مدت چطور دیدی؟
امسال سال سختی برای بازیکنان و کادرفنی تراکتورسازی است اما خدا را شکر با اضافه شدن بازیکنان جوان که به خوبی مدیریت شده اند و با حفظ بخشی از بازیکنان فصل گذشته همه برای موفقیت زحمت می‌‌کشند. ان شاء ا... با تمرینات خوبی که انجام می‌‌دهیم سال خوبی را در لیگ تجربه خواهیم کرد.


اما با این شرایط سختی که دارید یکسری اتفاقات مثل نداشتن زمین تمرینی و دیگر مسایل باعث شده که کار برای تان مشکل‌تر شود. با این اوضاع کار تراکتور خوب پیش خواهد رفت؟
دقیقا حرف شما درست است و این مسایل کار را بیش از پیش سخت تر می‌‌کند. من هم مثل آقایحیی معتقدم تراکتورسازی واقعا تنهاست. وقتی یک کادرفنی خوبی مثل آقایحیی و بقیه همکارانش به تراکتور آمده اند در کنار بازیکنان با کیفیتی که داریم همه چیز در مسیر موفقیت را نباید از این گروه و مدیرعامل و دیگر مدیران باشگاه طلب کنیم و باید یک استان در کنار تراکتورسازی باشد. امسال تراکتورسازی از نظر بازیکن مشکل دارد به همین خاطر نباید این تیم با این همه سختی بابت مسایل دیگر به مشکل بخورد و باید حمایت کامل شود.


تو دوباره در کنار کادرفنی ذوبی هستی که بعد از چند هفته از این تیم جدا و به عنوان سرباز به تراکتور آمدی. چقدر امیدواری گل محمدی بتواند در تبریز موفق باشد؟
شک نکنید کادرفنی تراکتورسازی نمی‌‌گویم قهرمانی اما قطعا نتیجه خواهد گرفت. یحیی گل محمدی مجموعه قدرتمندی دارد از جمله مجتبی حسینی که از نظر فنی در کنار آقایحیی یکی از بهترین‌‌های فوتبال ایران است و عملکردش ثابت شده است. باور کنید کادرفنی مثل سایر بازیکنان کار را پیش می‌‌برند و در همه لحظات کنار بازیکنان هستند و انگیزه‌‌ها را به خصوص در جوانان دو چندان کرده اند. قول می‌‌دهم یحیی گل محمدی با این تیم و جوانانش می‌‌تواند یک شگفتی در لیگ خلق کند.


یعنی فکر می‌‌کنی این شگفتی در حد مدعی بودن لیگ است؟
تیم ما تقریبا کامل است و مجموعه خوبی داریم و از همه مهمتر اینکه یحیی گل محمدی شرایط خیلی حرفه ای را با خودش مثل وسایل بدنسازی به تبریز آورده است. دلم روشن است با همین جوانان تراکتور می‌‌تواند نتیجه بگیرد. تراکتورسازی در این چند سال یک مشکل داشته است.


چه مشکلی؟
اینکه در این 7، 8 سال به جوانان بها ندادند و به همین خاطر پدیده ای در این تیم به فوتبال ایران معرفی نشده است. امسال شک نکنید یحیی گل محمدی که نشان داده ترسی از میدان دادن به جوانان ندارد، استعدادهای خوبی را معرفی می‌‌کند و همه چیز در گذر زمان مشخص می‌‌شود.


وضعیت خودت به کجا رسید، ماندنی می‌‌شوی یا قرضی، تا نیم فصل به تیم دیگری می‌‌روی؟
با اینکه جواب فیفا نیامد تصمیم گرفتم بمانم و اینکه چه اتفاقی می‌‌افتد هنوز نمی‌‌دانم. می‌‌گویند کار من اوکی می‌‌شود اما ماندم هر کمکی که از دستم بر می‌‌آید انجام دهم. من خودم را عضو خانواده تراکتور می‌‌دانم و مردم تبریز و هواداران خیلی به من لطف دارند. ماندم تا با حضورم بتوانم در مسیر سختی که امسال داریم به تیم کمک کنم. اگر کارم درست شود که بازی می‌‌کنم و اگر نه که تا نیم فصل منتظر می‌‌مانم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.