b_Newsواکنش عجیب رستمی به استعفای انوشیروانی:

حساب حساب است، کاکا برادر!

تاریخ: 1396/04/16
زمان: 08: 45
نوع: گفتگو
رستمی موضعی بی تفاوت و عجیب درباره رفتن انوشیروانی اتخاذ کرده، به گونه ای که انگار از این اتفاق خوشحال هم به نظر می رسد!

با این که بسیاری منتقدان نوع برخورد فدراسیون وزنه برداری با کیانوش رستمی و دادن اجازه برای تمرین اختصاصی به او را که منجر به کناره گیری سجاد انوشروانی از سرمربیگری تیم ملی شد را، رواج ورزشکار سالاری دانسته اند اما رستمی موضعی بی تفاوت و عجیب درباره رفتن انوشیروانی اتخاذ کرده، به گونه ای که انگار از این اتفاق خوشحال هم به نظر می رسد!

قهرمان المپیک 2016 ریو پس از استعفای انوشیروانی در این باره چنین صحبت کرد: «سکوت کردن در بعضی مواقع بهترین کار بوده و خیلی زیبا است. من نیز ترجیح دادم در آن زمان سکوت کنم. به هر حال خود مردم نسبت به همه اتفاقات بسیار آگاه هستند.بنابراین من نیز سکوت کردم.
رستمی در پاسخ به این پرسش که بهتر نبود خودش و انوشیروانی در یک فضای دوستانه مساله را حل کنند تا کار به استعفا نکشد، چنین واکنشی داشت: «حساب حساب است، کاکا برادر! آرزوی سلامتی، موفقیت و و تندرستی برای آقای انوشیروانی دارم اما هر کسی مسئول زندگی خودش است!»

وی در مورد این که اکنون نگاه‌ها به اوست که در مسابقات جهانی چه نتیجه‌ای می‌گیرد،گفت: «به هر حال انجام هر کاری سخت است و تلاش کردن مهم است.من نیز تمام تلاش خودم را می‌کنم که بهترین نتیجه را بگیرم.در این راه به کمک مسئولان نیاز دارم البته باید از آقای مرادی تشکر کنم که نگاهش حفظ منافع ملی و کمک به اهتزاز درآمدن پرچم ایران و شادی دل رهبر و مردم و شادی روح شهدا است.»