b_Newsمرد و مردانه با تراکتور بازی می‌کنیم

خوردبین: برنامه 90 نشان داد که پرسپولیس بیشتر از بقیه از داوری ضرر کرده

b_News امیدوارم خانم ترانه باز هم جایزه بگیرد
تاریخ: 1395/11/11
زمان: 01: 46
نوع: گفتگو
سرپرست محبوب و دلسوز تیم پرسپولیس پس از حواشی و حرف و حدیث‌هایی که برای سرخ‌ها به‌وجود آوردند به حمایت از تیمش می‌پردازد

سیداحسان هاشمی / سرپرست محبوب و دلسوز تیم پرسپولیس پس از حواشی و حرف و حدیث‌هایی که برای سرخ‌ها به‌وجود آوردند به حمایت از تیمش می‌پردازد.
محمود خوردبین امیدوار است تا بازی مدعیان لیگ جوانمردانه و به دور از هیاهو برگزار شود. سرپرست تیم پرسپولیس در پایان از ترانه علیدوستی تقدیر می‌کند.


خبر دارید که بعضی از تیم‌ها از نحوه قضاوت داوران ایراد گرفته‌اند و نسبت به این موضوع اعتراض کرده‌اند؟
ما کاری به این مسایل و چیزهایی که مربوط به تیم‌های دیگر است نداریم و ترجیح می‌دهیم بدون هیچ هیاهو و حاشیه‌ای کار خودمان را دنبال کنیم.


اما بعضی‌ها حتی برای وزیر نامه نوشته‌اند؟
ما با همه دوست هستیم و ترجیح می‌دهم به این مسایل ورود نکنم.


گویا بعضی‌ها اعتقاد دارند که در بازی‌های اخیر داوران به نفع پرسپولیس سوت‌ زده‌اند.
اگر نگاهی به برنامه‌های 90 بیندازید حتما متوجه می‌‌شوید که پرسپولیس در طول این مدت بیشترین ضرر را از داوری خورده است. این صحبت من نیست و صحبت کارشناسانی است که در تمام این مدت به کارشناسی بازی‌های لیگ و داوری‌ها پرداخته‌اند.
من معتقدم که اشتباهات داوری در تمام بازی‌ها وجود دارد و متاسفانه سهم تیم ما بیشتر از خیلی‌ها بوده. در بازی با فولاد دیدید که چند خطا روی مهدی طارمی اتفاق افتاد و داوران از آن چشم پوشیدند. به هر حال من فکر می‌کنم که پرداختن به یک سری مسایل فقط باعث به‌وجود آمدن حاشیه می‌شود.


شما به‌زودی در مقابل تراکتور قرار می‌گیرید و دیدار مدعیان لیگ ‌برتر می‌تواند قابل توجه باشد.
درست می‌گویید... این بهترین اتفاق است. فکر می‌کنم در این دیدار مرد و مردانه به مصاف هم می‌رویم و امیدوارم که بازی خوب و تماشاگرپسندی باشد. فکر می‌کنم با توجه به پیش رو بودن این بازی بزرگ بهتر است که به حواشی و مسایل دیگر نپردازیم و فقط به فکر انجام یک بازی خوب باشیم.


در مورد تازه‌داماد تیم پرسپولیس چه صحبتی دارید؟
از طریق شما ازدواج وحید امیری را به او و همسرش تبریک می‌گویم و امیدوارم که زندگی خوب و پر از موفقیت در پیش رو داشته باشند.


صحبت‌های ترانه علیدوستی را شنیده‌اید؟
بعد از صحبت‌های عجیب و غریب ترامپ در مورد ایرانی‌ها، فکر می‌کنم که بیانیه خانم علیدوستی بسیار به‌جا بود و ایشان توانست جواب دندان‌شکنی به رییس‌جمهور ‌آمریکا بدهد. من هم به سهم خودم و پرسپولیسی‌ها از خانم علیدوستی تشکر می‌کنم و امیدوارم که ایشان همچنان بدرخشند و جایزه‌های بزرگ بگیرند.


ماجراهای پلاسکو را همچنان دنبال می‌کنید؟
بله... بار دیگر به داغدیده‌های حادثه پلاسکو تسلیت می‌گویم و امیدوارم که خداوند به آنها صبر بدهد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.