بازهم طارمی به واسطه مشکلات شخصی می خواهد برود / آقای طارمی این مشکلات شخصی چیست؟

تاریخ: 1396/04/17
زمان: 13: 18
نوع: خبر
پدر مهدی طارمی دلیل جدایی پسرش و رفتن به اروپا را مشکلات شخصی دانسته و این پافشاری مهدی را به هیچ عنوان به بحث جام جهانی ربط نمی دهد.

به گزارش سایت روزنامه گل، پدر مهدی طارمی در گفت و گو با خبرگزاری مهر دلیل جدایی پسرش و رفتن به اروپا را مشکلات شخصی دانسته و این پافشاری مهدی را به هیچ عنوان به بحث جام جهانی ربط نمی دهد. جایی که او مدعی شده این مساله غیرقابل گفتن است و نمی خواهند در رسانه ها آبروریزی شود. واقعا چرا مهدی طارمی هر ساله در ابتدای فصل مشکل شخصی دارد. فصل گذشته همین مساله او را به ترکیه رساند اما معلوم نشد این رفت و آمدن چه دخلی به مشکل شخصی داشت که در نهایت او را به جمع شاگردان برانکو بازگرداند و در نهایت آقای گل لیگ شد.
امسال هم طارمی باز هم مدعی یکسری مشکلات شخصی است و شاید این مشکل همان بحث بین او و برانکو باشد که گفته می شد روابط آنها از سال گذشته و بعد از رفتاری که با تیم کرد و به ترکیه رفت به سردی گراییده است. جایی که اگر برانکو فصل قبل مهاجمی مثل منشا داشت به هیچ وجه به راحتی به طارمی بازی نمی داد و امسال اما شرایط فرق دارد.
به نظر می رسد مشکل شخصی طارمی که نمی خواهد هم رسانه ای کند و پدرش هم به آن اشاره دارد که هر ساله این بازی را برای او در ابتدای فصل رقم می زند همین بحث رابطه بین او و برانکو و ترس از از دست دادن جایگاهی باشد که در پرسپولیس و تیم ملی در آستانه جام جهانی به دست آورده است.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.