b_Newsآقاخان:‌خیال آقامجید را بابت نبودن منشا راحت می‌‌کنم

منتظر گوشه چشمی از سوی کی روش هستم

تاریخ: 1396/04/17
زمان: 14: 41
نوع: خبر
هافبک – مهاجم پیکان از روند خوب آماده‌سازی این تیم برای شروع مسابقات لیگ هفدهم حرف به میان می‌‌آورد.

سیدیاسر رضوی / هافبک – مهاجم پیکان از روند خوب آماده‌سازی این تیم برای شروع مسابقات لیگ هفدهم حرف به میان می‌‌آورد. مرتضی آقاخان که این روزها به نظر می‌‌رسد در نبود منشا قرار است در این منطقه نقش‌آفرینی کند می‌‌گوید اگر مجید جلالی صلاح بداند که در این پست بازی کند به بهترین شکل خیال سرمربی پیکان را راحت خواهد کرد.

اردوی کردان چطور بود؟
بعد از تمرینات خوبی که در دو نوبت صبح و بعدازظهر انجام دادیم یک اردوی 5، 6 روزه در کردان کرج داشتیم تا با نفرات جدید جذب شده به هماهنگی برسیم. شرایط تمرینی مان خوب بود اما اوضاع زمین آنجا اصلا مناسب نبود. با این همه تمرینات خوبی داشتیم تا بتوانیم به هماهنگی تاکتیکی خوبی دست پیدا کنیم.

با توجه به از دست دادن یکی، دو مهره تاثیرگذار در پیکان در نقل و انتقالات جای خالی آنها به خوبی پر شد؟
درست است ما یکی، دو بازیکن خوب و تاثیرگذار را از دست دادیم اما بازیکنان خوبی باشگاه جذب کرده که قطعا جای خالی آنها را پرکرده و بازهم با صلابت و قدرت در لیگ حضور پیدا خواهیم کرد. قطعا این بازیکنان در کنار بازیکنان قبلی پیکان همه به دنبال موفقیت تیم و کسب نتایج خوب در لیگ هستند و همه می‌‌خواهند با تمام وجود در این زمینه سهیم باشند.

آمدن بختیار را چطور می‌‌بینی؟
بختیار رحمانی بازیکن با کیفیتی است که قطعا هرچه بیشتر در پیکان جا بیفتد می‌‌تواند به پیکان کمک کند.

بیشتر بازیکنان تیم شما می‌‌گویند امسال پیکان مدعی کسب سهمیه است و از بالانشینان جدول لیگ خواهد بود؟
دقیقا درست است و دیدید که سال گذشته وقتی پیکان به لیگ آمد به ما لقب آسانسور دادند که آمدیم تا دوباره برگردیم اما شرایط طوری شد که با کادرفنی و مدیریت نتایج خوبی به دست آوردیم. فصل قبل هم اگر کمی تجربه داشتیم و بی دقتی نمی کردیم طبق همان چیزی که کادرفنی گفت می‌‌توانستیم سهمیه بگیریم. کارمان سخت است چون نگاه‌‌ها به پیکان عوض شده و دیگر حریف قدرتمندی برای رقبا خواهیم بود. با این حال و هرچند با تمام قدرت وارد مسابقات لیگ می‌‌شویم و به دنبال جایگاهی خوب در بالای جدول هستیم اما حرف از سهمیه و دیگر مسایل هنوز زود است و باید تمام تمرکزمان روی تمرینات و تلاش بیشتر باشد تا کار را برای رسیدن به این خواسته با قدرت استارت بزنیم.

اوضاع تمرینات خودت چطور پیش می‌‌رود. در بازی آخر دوستانه پیکان مهاجم نوک بودی و این یعنی جای خالی منشا را قرار است پر کنی؟
خدا را شکر شرایط خوبی دارم و اگر هفته‌‌های آخر لیگ را به خاطر مصدومیت از دست نمی دادم روند خیلی بهتری را درفصل پیش تجربه می‌‌کردم. با این حال روز به روز در حال بهتر شدن هستم و آمادگی ام خوب است. قبلا هم گفتم در مورد اینکه کجا بازی کنم نظر آخر را کادرفنی می‌‌دهد اما اگر قرار باشد به خواسته آقامجید در نوک حمله بازی کنم می‌‌خواهم خیال او را بابت جای خالی منشا پر کنم چون امسال حسابی دنبال پیشرفت و رسیدن به خواسته‌‌ها و اهداف خودم هستم.

پس از حالا نباید در پیکان نگران جای خالی منشا باشیم؟
منشا بازیکن خوبی بود اما در پیکان شرایط طوری است که متکی به بازیکن نیست که نبودنش خللی در تیم ایجاد کند. همه بازیکنان با قدرت و تلاش کارشان را ادامه می‌‌دهند. همانطور که در سوال قبلی گفتم امسال که سال منتهی به جام جهانی است بازیکنان به دنبال درخشش هستند تا کی روش به آنها گوشه چشمی داشته باشد و مسافر روسیه شوند که من هم از این قاعده مستثنی نیستم و در مورد پستی که بازی کنم کادرفنی تعیین کننده است. با این حال تمام تلاشم این است که بهترین عملکرد را داشته باشم و کارنامه ای خوب از خودم به جا بگذارم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.