b_Newsهمه‌چیز فوتبال ما دارد مشکوک می‌شود

کفشگری: دایی و خداداد حتما یک چیزی می‌بینند که جوش آورده‌اند!

b_News باید از مهاجری حمایت کنند/ با تغییر مربی اصلا موافق نیستم
تاریخ: 1395/11/11
زمان: 08: 21
نوع: خبر
هافبک پدیده از اشتباهات داوری در این روزها خیلی عصبانی است و معتقد است همه‌چیز فوتبال ایران دارد مشکوک می‌شود.

مهدی نوری / مهرداد کفشگری هافبک پدیده از اشتباهات داوری در این روزها خیلی عصبانی است و معتقد است همه‌چیز فوتبال ایران دارد مشکوک می‌شود و وقتی بزرگان فوتبال ایران یعنی علی دایی و خداداد عزیزی به جوش می‌آیند حتما یک چیزی دیده‌اند. برای شنیدن نظرات او پای حرف‌هایش نشستیم:


مقابل سایپا در خانه شکست خوردید. بازی چطور بود؟
من که مصدوم بودم و بازی نکردم. به جز بحث داوری که آن اشتباه بزرگ رخ داد ما در نیم‌ساعت اول خوب نبودیم. البته آنها هم خوب نبودند و نهایتا بازی باید صفر- صفر می‌شد نه اینکه داوری آن اشتباه را بکند و پنالتی بگیرد و روی اشتباه داور باختیم.


سایپا را چطور تیمی دیدی؟
صد درصد تیمش در شرایط خوبی نیست و آن تیمی که همیشه می‌شناختیم نیست. آنها دو، سه موقعیت داشتند اما روی هم رفته فوتبال خوبی بازی نکردند.


در مورد اشتباه فاحش داوری در این دیدار چه صحبتی داری؟
چه بگویم، اشتباهات داوری این روزها خیلی زیاد شده است. البته نمی‌شود تهمت زد و گفت که این اشتباهات عمدی است اما تیم‌ها این همه زحمت می‌کشند و هزینه می‌کنند و با یک اشتباه نتیجه عوض می‌شود و یک تیم به بحران می‌رود. در بازی فولاد و سیاه‌جامگان هم پنالتی گرفتند اما برگرداندند. چرا پنالتی گرفتی و چرا برگرداندی؟ مگر کشتی است که بازبینی کنید و رای را برگردانید. این‌طوری جذابیت فوتبال کم می‌شود. وقتی سوت زدی و اعلام پنالتی کردی چرا دیگر برگرداندی؟ من کلی می‌گویم و اگر برای سیاه‌جامگان هم بود همین را می‌گفتم چون خداداد و تیمش را دوست دارم و بحث من کلا روی اشتباهات داوری است که در لیگ زیاد شده است.


اینکه سایپا دو هفته پیاپی روی اشتباهات فاحش داوری شش امتیاز می‌گیرد عجیب نیست؟
نمی‌دانم. من نمی‌توانم قضاوت کنم اما همه چیز فوتبال ایران دارد مشکوک می‌شود. وقتی بزرگان فوتبال ما مثل علی دایی و خداداد این‌طوری به جوش می‌آیند حتما یک چیزی می‌بینند و لمس می‌کنند که اعتراض می‌کنند وگرنه هرگز این کار را نمی‌کنند.


در بازی با سایپا علیه رضا مهاجری سرمربی شما شعار دادند و او را هو کردند. در این رابطه چه نظری دارید؟
تماشاچی که فعلا سه نفر می‌آید و همان سه نفر شعار می‌دهند. ما که تماشاچی نداریم اما به نظر من آقای مهاجری می‌تواند تیم را از این شرایط خارج کند. روزهای سخت برای هر تیمی هست اما مهم این است که پشت مربی باشند. ذوب‌آهن هم در فصل قبل اول لیگ خوب نتیجه نگرفت اما از یحیی حمایت کردند و قهرمان حذفی شدند. اگر تیم می‌خواهد موفق شود یک شهر باید از آن حمایت کند.


با تغییر سرمربی موافق هستی؟
اصلا. به هیچ‌وجه موافق نیستم. مهاجری باید به کارش ادامه بدهد. چون بچه‌های تیم هم دوست دارند که مهاجری بماند و او می‌تواند تیم را از این شرایط خارج کند و باشگاه باید از آقای مهاجری حمایت کند. در این مقطع اگر بخواهی مربی را عوض کنی جواب نمی‌دهد چون مربی جدید می‌خواهد بیاید چکار کند. تا بخواهد شناخت پیدا کند پنج هفته می‌گذرد و پنج هفته آخر لیگ هم ما با تراکتور، استقلال، پرسپولیس و ذوب‌آهن یعنی با همه مدعیان بازی داریم و کاری نمی‌تواند بکند. باید از مهاجری حمایت کنند و سریع‌تر خودمان را از این شرایط خارج کنیم. همه کمک کنند تا تیم نتیجه بگیرد و ان‌شاءا... سریع‌تر تیم‌تر و یکدل‌تر شویم و بتوانیم موفق باشیم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.