اینسینیه: شهر ناپل خطرناک نیست

تاریخ: 1396/04/17
زمان: 21: 51
نوع: خبر
لورنزو اینسینیه در تیم فعلی ناپولی، تنها بازیکنی است که در شهر ناپل به دنیا آمده و اخیرا قراردادش را تا سال 2022 با این تیم تمدید کرد و گفت که می خواهد برای همیشه در این تیم باقی بماند.

به گزارش سایت روزنامه گل، اینسینیه گفت: امیدوارم برای همیشه این پیراهن را بپوشم. این چیزی بود که همیشه آرزویش را داشتم. همه چیز به بازیکن بستگی ندارد و باشگاه نیز باید این را بخواهد. در حال حاضر قراردادم را برای 5 سال دیگر تمدید کردم و اینجا خیلی خوشحالم. شنیده ام که برخی بازیکنان پیشنهاد ناپولی را رد کرده اند زیرا فکر می کنند اینجا محیط خطرناکی دارد اما می خواهم به آنها بگویم که اشتباه می کنند. ناپل شهر زیبایی است که باید آن را دید. من هنوز هم باید برخی از بخش های آن را بیشتر ببینم.
چند روز پیش مارادونا از اینسینیه تمجید کرده بود و او در این مورد گفت: او بهترین بازیکن تاریخ بوده و افتخار می کنم که بتوانم حتی بخشی از کیفیت او را داشته باشم. او رویای ناپل را به واقعیت تبدیل کرد. بنابراین ما همیشه به او فکر می کنیم زیرا مارادونا هواداران ناپل را سرشار از شادی کرد. او  در فوتبال الگوی من است زیرا هم بازیکنان را پشت سر می گذاشت و هم در کار گروهی شرکت می کرد. با آنکه می دانم هیچوقت به سطح او نمی رسم اما همیشه سعی می کنم پیشرفت کنم. هیچکس نمی تواند به سطح او برسد. برای بازی خوب، تنها استعداد کافی نیست بلکه باید سخت تلاش کرد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.