b_Newsوارد بحث کریمی و دایی نمی شوم

زادمهر: کریمی به عنوان معلم احترام را به شاگردانش بیاموزد

تاریخ: 1396/04/18
زمان: 12: 09
نوع: خبر
پیشکسوت پرسپولیس معتقد است علی کریمی باید در عرصه مربیگری و در ابتدای کارش از مشاوران با‌تجربه و خوبی استفاده کند.

به گزارش سایت روزنامه گل، محمدرضا زادمهر پیشکسوت پرسپولیس معتقد است علی کریمی باید در عرصه مربیگری و در ابتدای کارش از مشاوران با‌تجربه و خوبی استفاده کند تا در بحران ها و سختی ها به او کمک کنند تا بتواند موفق باشد ضمن این که کریمی حالا به عنوان معلم وارد مسیر جدیدی در زندگی اش شده و باید احترام را هم به شاگردانش بیاموزد.

در مورد ورود علی کریمی به عرصه مربیگری چه نظری دارید؟
آقای کریمی یک فوتبالیست استثنایی بودند و افتخارات زیادی را به دست آوردند و امیدوارم در عرصه مربیگری هم موفق باشند. امیدوارم مشاوران خوب و باتجربه ای کنار آقای کریمی باشند و موفق باشند.

این که علی کریمی تجربه مربیگری ندارد برایش مشکل نمی‌شود؟
در فوتبال ایران همیشه همین‌طوری بوده است. مگر بقیه همین‌طوری مربی نشدند؟ آقای کریمی شخصیت بزرگی دارد و با مربیان بزرگی کار کرده و به همین دلیل بود که گفتم از مشاوران خوب و باتجربه استفاده کند تا در بحران‌ها و شرایط سخت به او کمک کنند تا موفق باشد.

عده‌ای هم معتقدند علی کریمی به لحاظ اخلاقی با گونه‌ای است که نمی‌تواند تعامل لازم را به بازیکنان داشته باشد. در این رابطه چه نظری دارید؟
نه، فکر نمی‌کنم. آقای کریمی چنین شخصیتی ندارد که تعامل نکند و اهل تعامل است البته تعامل منطقی و در موارد غیرمنطقی تعامل نمی‌کند.

برای علی کریمی در ابتدای راه مربیگری‌اش چه توصیه‌ای دارید؟‌
علی کریمی وارد یک مسیری شده که باید صبر و حوصله و در کنار آن تلاش و کوشش داشته باشد. آقای کریمی الان به عنوان یک معلم وارد فوتبال شده است و باید بحث ادب و احترام را هم به شاگردانش بیاموزد.

در مورد اختلافات علی کریمی و علی دایی و تقابل آنها به عنوان مربی چه نظری دارید؟
من وارد این فضا نمی‌شوم.

در مورد پرسپولیس صحبت کنیم. تیمی که برانکو برای فصل جدید بسته را چطور تیمی ارزیابی می‌‌کنید؟‌
تیم بسیار خوبی است و امیدوارم با تلاش و کوشش بتوانند نتیجه بگیرند. فکر می‌کنم پرسپولیس امسال هم مدعی اصلی قهرمانی در لیگ‌برتر است و در آسیا هم شانس قهرمانی دارد.

در مورد مهدی طارمی که در اردوی اوکراین حاضر نشد و به فکر لژیونر شدن است چه نظری دارید؟
طارمی اگر فکر می‌کند فضا خوب است و به او کمک می‌کند باید تصمیم خودش را بگیرد. باشگاه و برانکو هم کمکش کرده‌اند و ان‌‌شاءا... طارمی نماینده شایسته‌ای برای کشورمان در لیگ‌های خارجی باشد.

انگار جدی‌ترین پیشنهاد طارمی از یونان است. لیگ یونان می‌تواند به طارمی کمک کند تا پیشرفت کند؟
به هر حال طارمی شرایط زندگی‌اش را خودش بهتر از هر کسی می‌داند و حتما تمام جوانب را بررسی کرده و صلاح خودش را بهتر از هر کسی می‌داند و امیدوارم موفق باشد و بهترین اتفاق برایش بیفتد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.