b_Newsمی ترسند رییس فدراسیون بشوم

ساعی: در کره آنالیز می شوم، در ایران عکسم را برمی دارند !

تاریخ: 1396/04/18
زمان: 08: 24
نوع: خبر
هادی ساعی که در کره محققان بدنش را آنالیز کردند، با انتشار عکسی از خودش در دستگاه اسکن در اینستاگرام متنی گلایه آمیز نوشت.

هادی ساعی که به عنوان مهمان ویژه فدراسیون جهانی راهی کره جنوبی شده بود تا به تماشای مسابقات قهرمانی جهان بنشیند، به موزه تکواندو هم راه یافت.در این موزه بدن ساعی را اسکن و آنالیز کردند و اطلاعاتش را در کنار نقش کف دست و پایش نگه داشتند. 

حالا با گذشت چند روز از این ماجرا ساعی عکسی از خودش در دستگاه اسکن در اینستاگرام گذاشت و متنی جالب برایش نوشت:«دستگاه اسکن از کل بدن در کره جنوبی برای تحقیق از بدن قهرمانان. در کره در مورد بدن من و امسال بنده تحقیق می کنند، در ایران حتی عکس بنده را از سالن خانه تکواندو بر می دارن. دوستانی که اصرار می کنن که بنده به تکواندو برگردم و کمک کنم، آیا در این فضا می توان کار کرد؟؟؟ بنده هیچ مشکلی با هیچ کسی در تکواندو ندارم و این دوستان هستند که حتی از اسم و عکس بنده هم می ترسن و این ترس از روزی شروع شد که بنده کاندیدای ریاست فدراسیون تکواندو شدم.»

همچنین هادی ساعی یکی از امضاکنندگان بیانیه ای بود که برخی اهالی تکواندو برای وزیر ورزش فرستادند تا در راس فدراسیون تکواندو تغییرات صورت بگیرد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.