b_News امیدوارم شرایط برای حضور بانوان فراهم شود

کریمی: از حضور هواداران پرسپولیس استقبال می‌کنم

b_News با قانون ۱۰ درصد مخالفم
تاریخ: 1396/04/19
زمان: 11: 40
نوع: خبر
سرمربی نفت تهران گفت: با حضور گسترده تماشاگران پرسپولیس در بازی سوپرجام نه تنها مشکلی نداریم بلکه استقبال هم می‌کنیم.

به گزارش سایت روزنامه گل، علی کریمی درباره برگزاری بازی سوپرجام بین نفت تهران و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به سایت رسمی باشگاه نفت تهران گفت: نظر باشگاه نفت را درباره محل برگزاری سوجام پرسیده و سؤال کرده بودند موافق هستید بازی در آزادی برگزار شود. من هم وقتی سرپرست باشگاه نفت این موضوع را در میان گذاشت موافقت خود را اعلام کردم. زمین ورزشگاه آزادی از کیفیت خوبی برخوردار است و از آنجا که بین سوپرجام و هفته اول لیگ فاصله زیادی نیست، دو تیم هم می‌توانند در تهران بازی کنند و مجبور نباشند در شهر دیگری به مصاف هم بروند و متحمل هزینه سفر و اسکان هم شوند.
وی در خصوص اینکه پرسپولیس در آزادی از حمایت گسترده هوادارانش برخوردار خواهد بود و این با توجه به گنجایش هشتاد هزار نفری آزادی به ضرر شماست اظهار داشت: بی‌تعارف بازی در هر شهری برگزار می‌شد طرفداران خوب پرسپولیس استادیوم را پر می‌کردند. حالا در تهران هم امیدوارم همین اتفاق رخ دهد و بسیار خوشحال می‌شوم هشتاد هزار پرسپولیسی را در آزادی ببینم و سوپرجام یک بازی پرتماشاگر باشد. هوادار به فوتبال هیجان می‌دهد و امیدوارم آنهایی که برای تماشای سوپرجام به استادیوم می‌آیند و وقت صرف کرده و هزینه می‌کنند، یک بازی زیبا و جوانمردانه و بدون حاشیه را از سوی هر دو تیم شاهد باشند. ما مشکلی با پر شدن استادیوم از سوی هواداران پرسپولیس نداریم که هیچ، از آن استقبال هم می‌کنیم. معتقدم باید قدر فوتبال‌دوستان را دانست، نه آنکه با قانون 10 درصد و برگزاری بازی در روزهای غیرتعطیل و ساعات کاری و مواردی نظیر این عاملی شود که تماشاگر کمتری به استادیوم بیاید.
سرمربی نفت ادامه داد: در همه جای دنیا کاری می‌کنند تماشاگر بیشتری بیاید و فوتبال ما باید قدردان این همه علاقه و شور فوتبال‌دوستانش باشد. برای آنها بهترین امکانات در نظر گرفته شود، نه اینکه هر سال فقط قیمت بلیت‌ها را افزایش دهیم. من با تصمیم برخی باشگاه‌ها مبنی بر قانون 10 درصد به عنوان میزبان و سخت‌گیری در برگزاری مکان بازی سوپرجام و فینال حذفی مخالفم و عقیده خودم را دارم که باید از حضور هر چه بیشتر هواداران استقبال کرد نه اینکه فرار کرد.
کریمی گفت: حالا که درباره هواداران و تماشاگران فوتبال مباحثی مطرح شد همانطور که قبلاً نیز گفته بودم، ای کاش شرایط با کمک دکتر روحانی و مسئولان فدراسیون فوتبال برای ورود بانوان به ورزشگاه‌ها نیز فراهم شود. این خواسته میلیون‌ها بانوی هوادار است که دوست دارند مسابقات فوتبال و دیگر ورزش‌ها را از نزدیک ببینند و امیدوارم بسترسازی‌های لازم برای این اقدام ماندگار انجام شود و آنها بتوانند در فضایی مناسب تماشاگر بازی تیم‌های مورد علاقه خود باشند. این اتفاق مهم امری غیر ممکن نیست و می‌توان با برنامه‌ریزی درست و مناسب این رؤیای بانوان ورزش دوست را محقق کرد. امیدوارم چنین اتفاقی را در نهایت شاهد باشیم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.