اسماعیل عبادی:ما هم مثل بقیه مشکلات مالی داریم

تاریخ: 1395/11/12
زمان: 11: 25
نوع: گفتگو
تیروکمان یکی از رشته هایی است که تحت الشعاع سیاست آمریکا مبنی بر ویزا ندادن به کشورهای مسلمان قرار گرفته است. اما از آنجایی که سال آینده برای کمانداران حسابی فشرده و پرکار است، در صورت صادر شدن...

نگار رشیدی

تیروکمان یکی از رشته هایی است که تحت الشعاع سیاست آمریکا مبنی بر ویزا ندادن به کشورهای مسلمان قرار گرفته است. اما از آنجایی که سال آینده برای کمانداران حسابی فشرده و پرکار است، در صورت صادر شدن ویزا این نوجوانان و جوانان هستند که راهی ینگه دنیا می شوند تا پشتوانه خوبی برای المپیک 2020 باشند.

اما در گروه دیگر که خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا، قهرمانی جهان و بازی های جهانی آماده می کنند، اسماعیل عبادی هم حضور دارد. کمانداری باسابقه که اعتقاد دارد روزهای درخشان و پرمدالی در انتظار تیم ملی است.

عبادی ابتدا از کیفیت اردوی آخرشان گفت:«ما اردوی انزلی را پشت سر گذاشتیم و پس از چند روز استراحت برای کاپ آسیایی تایلند دوباره وارد اردو می شویم. انزلی یکی از بهترین اردوهایی بود که داشتیم. هم من و هم بچه ها رکوردهای خوبی را ثبت کردیم که فکر می کنم بتوانیم با این رکوردها نتایج خوبی کسب کنیم. ما سال آینده مسابقات خیلی زیادی داریم که این تعداد مسابقه پیش از این سابقه نداشت. قهرمانی جهان، قهرمانی آسیا، بازی های جهانی، مسابقات آسیایی و استیج ها رقابت هایی است که باید در آنها حضور یابیم.»

او که قرار نیست در صورت صادر شدن ویزا به آمریکا سفر کند، از این موضوع ناراحت نیست:«برای من مسابقات تایلند اهمیت بسیار زیادی دارد. چراکه باید در این مسابقات برای بازی های جهانی که هر چهار سال یک بار برگزار می شود، سهمیه بگیریم. اما امیدوارم کار بچه ها درست شود و به آمریکا بروند. چراکه این فرصت خوبی است که اگر نروند از دست می رود. این مسابقه برای کسانی است که امتیاز فینال فینالیست ها را گرفته اند و حیف است که در آن شرکت نکنند.»

کماندار ایران گرچه از کیفیت اردو راضی است، اما خبر از برقراری مشکلات مالی داد:«از لحاظ اردو فدراسیون تمام تلاشش را کرد که چیزی کم و کسر نباشد اما مشکلات مالی موضوع جدید و مختص فدراسیون تیروکمان نیست. ما هم مانند بسیاری از فدراسیون های دیگر هنوز مشکل مالی داریم.»

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.