b_Newsتا آخر تابستان در آزادی مسابقه برگزار می کنم/از دوشنبه آینده استارت تمرین می زنیم

بهناز شفیعی: خبر خوش آزادی آزادی است

تاریخ: 1396/04/20
زمان: 10: 31
نوع: گفتگو
بهناز شفیعی قهرمان موتور ریس ایران به یکی از اهدافش که باز شدن درب آزادی به روی بانوان بود رسید. تمرین بانوان موتورسوار از دوشنبه هفته آینده آغاز می شود.

نگار رشیدی

بهناز شفیعی وقتی از آمریکا برگشت به بیان تمام اهدافش برای موتورسواری بانوان پرداخت. او که برای رسیدن به خواسته هایش عزمی راسخ دارد و حتی به قول خودش ترامپ هم نتوانست سد راهش شود، توانست درهای مجموعه آزادی را به روی بانوان باز کند.

قهرمان موتور ریس ایران که از ریاست کمیته موتور ریس بانوان استان البرز استعفا داد، حالا وقت و تمرکز بیشتری برای پیشرفت موتورسواری بانوان دارد. او در گفت و گو با «گل» از هدف بعدی اش گفت که باید تا آخر تابستان اجرایش کند.

 

تبریک می گویم. بالاخره راه بانوان به آزادی باز شد.

بله خوشبختانه بالاخره نامه تمرین بانوان در آزادی را از رییس فدراسیون گرفتم و تلاش هایم جواب داد. تمرینات بانوان از دوشنبه هفته آینده آغاز می شود و امیدوارم اتفاقات خوب هرچه زودتر بیفتد.

 

هدف بعدی تان را روی چه موضوعی گذاشته اید؟

حالا که زمان تمرین برای بانوان مشخص شده هدفم بعدی ام برگزاری مسابقه در پیست آزادی است. باید تا آخر تابستان این کار را انجام بدهم و خودم هم باید اول شوم (خنده).

 

مگر می شود خودتان اول نشوید؟

ببینید بحث اول شدن نیست. موضوع این همه زحمتی است که کشیدم و از جوانی و تفریح و کار و زندگی ام برای موتورسواری زده ام. الان این راه آسفالت شده و می خواهم اتفاقات خوبی بیفتد. هدف من پیشرفت موتورسواری است تا نتیجه زحماتم را ببینم.

 

تا الان استقبال از تمرین در آزادی چطور بوده؟

فعلا چند نفر به من اعلام کرده اند که برای تمرین می آیند. از شاگردهای خودم هم می آیند و چون 125 سی سی ساده است فکر می کنم استقبال هم خوب باشد. امیدوارم مراسم افتتاحیه خوبی را شاهد باشیم.

 

شاید برخی علاقه مندان برای تمرین موتور نداشته باشند و به این خاطر نیایند.

بله من این موضوع را با فدراسیون در میان گذاشته ام و گفتم شما کلاس آموزشی بگذارید من خودم موتور می خرم و می آورم. اما باید صبر کرد تا تمرینات آغاز شود. بعد از اینکه مشکلات را شناختیم تمام مسایل حل می شود. فعلا خبر خوش آزادی آزادی است.

 

اخیرا پستی در اینستاگرام گذاشتید که کنار اکبر عبدی و ارژنگ امیرفضلی بودید.

بله من و اسدا... یکتا دیشب (دوشنبه) نمایش آقای عبدی را تماشا کردیم. اسدا... یکتا به این کار دعوت شده بود که مدیر برنامه هایش از من خواست در کنارشان باشم. این شد که دیداری هم با عوامل کار داشتیم. آقای عبدی خودشان کارگردان نمایش هستند. دیگر من یکی از همراهان همیشگی اسدا... یکتا شده ام (خنده).

 

ویدیویی هم که درباره هدیه ایشان بود بازتاب زیادی داشت.

بله این ویدیو 300 هزار بار دیده شد. من نمی خواستم این ویدیو ساخته شود اما باید در این زمینه ها فرهنگ سازی کنیم.

 

البته شما دوستان زیادی بین هنرمندان دارید. مثل نسرین مقانلو که در جشن تولدش با موتور غافلگیرش کردید.

بله من واقعا ایشان را دوست دارم و احترام زیادی برای شان قائلم. نسرین مقانلو شخصیتی دارد که مورد علاقه من است. هنرمندانی که من دوست دارم تعدادشان زیاد نیست اما وقتی نسرین مقانلو را دیدم نمک گیرش شدم و خیلی دوستش دارم.

 

نسرین مقانلو باید به موتور هم علاقه داشته باشد؟

بله خیلی موتور دوست دارد. حتی گفت تا یکی،دو ماه دیگر خودم شاگردت می شوم.

 

این علاقه تا حدی هست که به سمت رقابت برود؟

چرا که نه، خواستن توانستن است.  

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.