b_Newsبرانکو می‌خواست کفشگری جانشین نوراللهی شود اما

ترکاشوند اجازه بازگشت به او نداد

تاریخ: 1395/11/11
زمان: 17: 22
نوع: خبر
پرسپولیس این روزها در پست هافبک دفاعی به‌شدت احساس خطر می‌کند اما در نیم‌فصل اتفاقاتی رخ داد که برانکو نتواند بازیکن مدنظرش در این پست را به خدمت بگیرد. 

به گزارش سایت روزنامه گل ،پرسپولیس این روزها در پست هافبک دفاعی به‌شدت احساس خطر می‌کند اما در نیم‌فصل اتفاقاتی رخ داد که برانکو نتواند بازیکن مدنظرش در این پست را به خدمت بگیرد. 
روزی که جدایی احمد نوراللهی از پرسپولیس قطعی شد، برانکو از طریق یکی از نزدیکانش برای مهرداد کفشگری پیغام فرستاد تا در مورد بازگشت او به پرسپولیس با یکدیگر صحبت کنند. تماس‌ها با کفشگری برقرار می‌شود و قرار می‌گذارند تا هافبک پدیده به تهران سفر کند و در منزل برانکو جلسه‌ای برگزار کنند تا زمینه بازگشت او به پرسپولیس فراهم شود. گویا برانکو قصد داشته در این جلسه در مورد مشکلات گذشته و خواسته‌هایی که از او در تیم دارد صحبت کند و قرار نبوده این مساله رسانه‌ای شود تا زمانی که طرفین صحبت‌های‌شان را انجام دهند و بعد باشگاه مراحل اجرایی این انتقال را انجام دهد. 
کفشگری این موضوع را به اطلاع مهاجری سرمربی پدیده می‌رساند و مهاجری اجازه دیدار با برانکو را به او می‌دهد. حتی قرار بوده بازیکنان پدیده هم این موضوع را نفهمند و به همین دلیل کفشگری بلیت ساعت 6 عصر را می‌گیرد و قرار بوده با پرواز ساعت 12 شب هم به مشهد برگردد تا در تمرینات فردای آن روز پدیده هم شرکت کند تا چیزی علنی نشود. 
نکته جالب ماجرا اینجاست که وقتی مدیران پرسپولیس از این ماجرا باخبر می‌شوند همان روز بعدازظهر یعنی روز دیدار برانکو و کفشگری جلسه می‌گذارند و اول طاهری و بعد از آن ترکاشوند با این انتقال مخالفت می‌کنند اما قضیه وقتی عجیب می‌شود. همان فردی که هماهنگی را برای این جلسه با کفشگری انجام داده بود دوباره با مهرداد تماس می‌گیرد و به او اعلام می‌کند که ترکاشوند به شدت با انتقال و بازگشت کفشگری به پرسپولیس مخالف است و بهتر است در این شرایط او به تهران نیاید به همین دلیل کفشگری در آستانه پرواز به تهران از این سفر منصرف می‌شود تا پروژه بازگشت او به پرسپولیس با مخالفت شدید ترکاشوند با شکست مواجه شود. 
حالا سوال اینجاست که چرا ترکاشوند با این انتقال مخالفت کرده است؟ در حالی که برانکو کفشگری را قبول داشته و قصد داشته برای بازگشت او به پرسپولیس به صورت مستقیم با او صحبت کند و در حالی که پرسپولیس در پست هافبک دفاعی به‌شدت ضعف دارد چرا ترکاشوند مانع از این انتقال می‌شود. جدایی احمد نوراللهی باعث شد تا کمال کامیابی‌نیا تنها گزینه برانکو برای پست هافبک دفاعی تا پایان فصل باشد و اگر کمال در یک بازی مصدوم یا محروم شود پرسپولیس به‌شدت آسیب‌پذیر خواهد شد. البته پرسپولیس ربیع‌خواه را هم در این پست دارد که در حال حاضر مصدوم است و نمی‌تواند بازی کند اما فشردگی مسابقات احتمال آسیب‌دیدگی یا محرومیت کمال کامیابی‌نیا را بالا می‌برد ضمن اینکه پرسپولیس در آستانه مسابقات آسیایی هم هست و نیاز مبرم به بازیکن خوب و کارآمد در پست هافبک دفاعی دارد. بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.