b_Newsدر این وضعیت خراب نفت فقط حضور علی آقا بمب روحیه بوده

آل کثیر: مشکلات حل شود با کریمی نفت تهران در لیگ مدعی است

b_News این مدت علی آقا را عصبی کرده ببینید بخواهد یک‌سال دوام بیاورد چه خواهد شد
تاریخ: 1396/04/24
زمان: 12: 33
نوع: خبر
به علی کریمی بابت اینکه به مسوولان نفت اولتیماتوم داده حق مي‌دهد؛ چون مي‌گوید در این مدت آنقدر جادوگر عصبی شده كه در ادامه راه اگر بماند شرایط بدی انتظارش را می‌کشد‌.


سیدیاسر رضوی / به علی کریمی بابت اینکه به مسوولان نفت اولتیماتوم داده حق مي‌دهد؛ چون مي‌گوید در این مدت آنقدر جادوگر عصبی شده كه در ادامه راه اگر بماند شرایط بدی انتظارش را می‌کشد‌. عیسی آل کثیر که از جوابگو نبودن مسوولان نفت و مشخص نشدن وضعیت قرارداد بازیکنان ناراحت است شک ندارد اگر مشکلات حل شود این نفت با علی کریمی مي‌تواند در لیگ برتر مدعی باشد‌.  


اوضاع تمرینات نفت چطور پیش مي‌رود؟
با این که دیر شروع کردیم اما در این مدت تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و از نظر بدنی و فنی همه چیز خوب پیش مي‌رود‌. فقط مشکل ما همان مشکلات فصل گذشته است که مثل یک سریال تلویزیونی مي‌ماند که در حال پخش است‌.


و حضور علی کریمی در این شرایط چقدر به جمع و جور شدن نفت و روند آماده سازی این تیم کمک کرده است؟
علی آقا بمب انرژی است و کار کردن با او برای هر بازیکنی یک افتخار است‌. تمرینات متنوعی را انجام مي‌دهیم و خدا را شکر همه چیز خوب است، فقط مانده حل مشکلات باشگاه که امیداوریم تا قبل از مسابقات لیگ حل شود‌.


حتما خبر داری که علی کریمی با این مشکلات تا فردا اولتیماتوم داده که اگر کارها درست نشود تیم را رها مي‌کند؟
ما هم به اندازه شما خبر داریم اما واقعا حیف است تیم بزرگ نفت که چندین سال سابقه لیگ برتر دارد و نماینده ایران در آسیا هم هست چنین مشکلاتی داشته باشد‌. ما الان تیم آسیایی هستیم و مثل تیم ملی ایران مي‌مانیم اما هیچ خبری نیست‌. وضعیت قرارداد بازیکنان مشخص نیست و تمرکز ندارند و نمي‌دانند تکلیف شان چیست‌. اگر یکی از ما الان مصدوم شویم هیچ کس نیست دست ما را بگیرد و معلوم نیست چه شرایطی برای مان رقم مي‌خورد‌.


نقل و انتقالات نفت را چطور دیدی‌. خیلی‌ها به خریدهای علی کریمی ایراد گرفتند؟
به هرحال هرکسی هر نظری دارد اما سرمربی براساس معیارها و سلایق خودش بازیکن مي‌گیرد‌. با این حال از نظر من بازیکنان با کیفیت و خوبی جذب کرده‌ایم و قطعا هرکدام براساس سیستم مدنظر علی آقا جذب شده‌اند‌.


به نظرت اگر مشکلات حل شود، علی کریمی مي‌تواند موفق شود؟
از نظر من علی آقا ریسک بزرگی کرد‌. علی کریمی فوتبالیست بزرگی است و با تجربه‌اش حسابی مي‌تواند به نفت تهران کمک کند اما اگر امکانات نباشد هیچ مربی و بازیکنی کاری از دستش بر نمي‌آید‌. سال گذشته هم علی دایی بود تا نیم فصل حمایت شدیم. همه چیز خوب بود اما نیم‌فصل دوم لنگ یک آب‌معدنی بودیم و حسابش را بکنید دو میلیون پول همه ما را خوشحال کرد و خودتان تجسم کنید اوضاع چطور بوده است‌. علی آقا بعد از 10 روز آنقدر عصبی شده و فکرش را بکنید با این شرایط بخواهد یک سال دوام بیاورد‌. ذهنیت همه خراب است. در مورد خودم بگویم نصف پولم را از فصل قبل نگرفته ام و هنوز هیچ صحبتی نکردند‌. باور کنید استوک خریدم هنوز پولش را ندادم و مدام با من تماس مي‌گیرند. حساب کنید چطور قرار است با این تیم آسیایی هم شویم‌.


حالا با این اوصاف اگر مشکلات حل شود و تکلیف بازیکنان مشخص گردد نفت مي‌تواند با علی کریمی موفق ظاهر شود؟
همین جا به شما قول مي‌دهم که اگر مشکلات حل شود، این نفت تهران با این بازیکنان و علی کریمی از مدعیان لیگ خواهد بود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.