b_Newsرئیس فدراسیون دوومیدانی خبر داد

حدادی با توکلی به جهانی می رود

تاریخ: 1396/04/24
زمان: 13: 19
نوع: گفتگو
ستاره پرتاب دیسک ایران به کار خود با سرمربی پیشین تیم ملی وزنه برداری ادامه می دهد

نتایج مطلوب در قهرمانی آسیا هند اعتماد به نفس مجید کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی را برای برگزاری نشست خبری بالاتر برد، او این بار کمتر از همیشه انتظار نقد داشت و در ابتدای نشست گفت: خوشبختانه موفق شدیم به بهترین نتیجه تاریخ دوومیدانی دست پیدا کنیم. کار برای بازیهای آسیایی جاکارتا آغاز شده است اما به شکل جدی پس از قهرمانی جهان لندن  کار را شروع کنیم و حتی نباید یک روز را از  دست بدهیم.
او در پاسخ به اینکه در خصوص مربی احسان حدادی چه تصمیمی گرفته شده افزود: ما فردا (امروز) جلسه ای داریم ولی احسان قطعا با همین کادر فنی (حسن توکلی به عنوان سرمربی) در قهرمانی جهان شرکت می کند و تغییری در این ترکیب رخ نمی دهد.اما بعد از رقابتهای قهرمانی جهان و بازیهای آسیایی تکلیف مربیگری حدادی مشخص می شود.
کیهانی در پاسخ به اینکه موضع شما در برابر منتقدان و مستعفیان چیست، گفت: معتقدم انتقاد در مقوله ورزش اجتناب ناپذیر است. در ۱۸ ماه گذشته بیشترین فشارها از سوی خیلی از دوستان که شرایط فدراسیون مطبوع آنها نبود، روی ما قرار داشت. در حال حاضر هم استراتژی من این است که هر کسی می تواند نقد کند. اگر ببینیم نقد سازنده است و کمک می کند از آن استفاده خواهیم کرد و اگر شخصی و غیرفنی باشد، به آرامی از کنار آن رد می شویم.