b_Newsوزیر را گمراه می کنند

ساعی: پولادگر باید در اوج خداحافظی می کرد/از روز کاندیداتوری بده شدم !

تاریخ: 1396/04/24
زمان: 12: 00
نوع: گزارش
نتایج چند وقت اخیر تکواندو از جمله سومی در مسابقات جهانی انتقادات زیادی به دنبال داشت. یکی از این منتقدان هادی ساعی پرافتخارترین ورزشکار ایران در ادوار المپیک است که مقابل اصحاب رسانه نشست.

نتایج چند وقت اخیر تکواندو از جمله سومی در مسابقات جهانی انتقادات زیادی به دنبال داشت. یکی از این منتقدان هادی ساعی پرافتخارترین ورزشکار ایران در ادوار المپیک است که مقابل اصحاب رسانه نشست.

ساعی با بیان اینکه کاش مسوولان فدراسیون هم در نشست حاضر می شدند، از تیم ملی در کره صحبت کرد:«بچه ها واقعا زحمت کشیدند. هیچ کس دوست ندارد وسط زمین ببازد.اما تیم بزرگی مثل ایران آدم های بزرگ می خواهد.ما قبلا هیچ چیز نداشتیم اما با همدلی موفق می شدیم ولی الان تکواندو همه چیز دارد جز همدلی.»

ساعی از گلایه اش از داورزنی هم گفت:«من به دوستی ایشان با پولادگر کاری ندارم.گلایه ام این است که باید جلسه ای حتی ده دقیقه ای با من به عنوان پرافتخارترین ورزشکار ایران داشته باشند و درباره بحث کلان ورزش و سپس تکواندو با من صحبت می کردند. ایشان تجربه زیادی دارند اما در همه ورزش ها که متخصص نیستند.»

قهرمان المپیک از دلیل اختلافش با فدراسیون و احتمال کاندیداتوری اش در انتخابات بعدی هم صحبت کرد:«من از روزی بده شدم که کاندیدای ریاست فدراسیون شدم. در حالی که از خود پولادگر و ذوالقدری هم اجازه گرفتم. اگر بد بودم چرا قبلش با من کار می کردند؟ من اگر حس کنم می توانم به تکواندو کمک کنم می آیم. هرچند قبلا هم کمک های زیادی کردم که دوستان به اسم خودشان زدند.»

 

حاضرم بدهی پولادگر را بدهم

او پولادگر را هم در نتایج تکواندو سهیم دانست:«آقای پولادگر همیشه سهم داشته و دارد. او مقطعی نتایج خوبی گرفت اما آب هم وقتی زیاد یک جا بماند می گندد.ایشان باید خیلی زودتر از این ها و در اوج خداحافظی می کرد.اگر تیم قهرمان یا نایب قهرمان می شد اولین نفر ایشان بود که صحبت می کرد. ایشان پنج،شش سال گفتند دین دارند و ماندند و پنج،شش سال هم می گویند بدهکار هستند.اگر بدهی ایشان مالی بود من حاضر بودم پرداخت کنم اما این بدهی را هیچ جوره نمی توانند بدهند.متاسفانه الان خط کش ما شده آذربایجان. همین که از آذربایجان جلو باشیم یعنی موفقیم.آذربایجان با مهماندوست و شاگردان ایرانی اش الان مطرح شده وگرنه کجای تکواندو بود؟»

ساعی در خصوص سوال «گل» مبنی بر اینکه آیا بیانیه ای که امضا کردند تاثیری داشته، گفت:«این بیانیه خیلی تاثیر ندارد و فقط از این راه منتقدان صدای شان را به وزیر رساندند. اما دوستان که خوب بلدند از آب گل آلود ماهی بگیرند از این بیانیه هم به نقع خود استفاده کردند و گفتند ببینید این ها چه آشوبگرانی هستند. نتیجه اش هم این شد که وزیر گفت تغییراتی در تکواندو نداریم. متاسفانه به وزیر اطلاعات غلط می دهند.»

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.