b_Newsاین همه داوری علیه ما بود مگر چیزی گفتیم پس چرا الان شلوغش کرده‌اند؟

رضایی: ما با ناداوری نبردیم بلکه برد حق‌مان بود

تاریخ: 1395/11/11
زمان: 21: 54
نوع: خبر
هاجم تیم سایپا معتقد است که آنها با ناداوری سیاه‌جامگان و پدیده را نبرده‌اند.

مینا مظاهری‌تبار / غلامرضا رضایی مهاجم تیم سایپا معتقد است که آنها با ناداوری سیاه‌جامگان و پدیده را نبرده‌اند. بلکه برد حق آنها بوده و باید این دو تیم را می‌بردند و برده‌اند. به اعتقاد او در بازی‌های گذشته اشتباهات داوری علیه آنها بوده اما هیچ‌وقت اعتراضی نکرده‌اند و نمی‌داند چرا چنین جوی در حال حاضر علیه آنها راه افتاده و شلوغش می‌کنند.


پدیده را در مشهد بردید. در مورد این بازی صحبت می‌کنید؟
بازی که خیلی سخت بود اما خدا را شکر با یک بازی منطقی توانستیم بازی را ببریم. با تلاش و زحمت بچه‌ها توانستیم این بازی را ببریم چون نیاز به این سه امتیاز داشتیم و با یک بازی حساب شده و با برنامه ‌توانستیم ببریم و سه امتیاز را بگیریم.


پدیده در این دیدار چطور بود؟
پدیده تیم خیلی خوبی است. آنها در نیم‌فصل اول هم ما را در تهران خیلی اذیت کردند. پدیده روی زمین بازی می‌کند و دو تیم سعی می‌کردند بازی زیبایی را به نمایش بگذارند. هر دو تیم موقعیت داشتند اما ما هم باهوش‌تر و هم با تمرکز بیشتر بازی کردیم و سه امتیاز را گرفتیم.


روی صحنه پنالتی که داور برای شما گرفت حرف و حدیث زیادی به وجود آمده است. در این رابطه چه نظری دارید؟
از آنجایی که ما دیدیم پنالتی بود. آن صحنه‌ای که من دیدم پنالتی بود و حالا کارشناسان داوری باید نظر بدهند. اما خیلی جاها هم برای ما پنالتی نگرفتند یا خیلی‌ جاها علیه ما پنالتی گرفتند که پنالتی نبود و نهایتا کارشناسان گفتند که پنالتی نبوده و اتفاق دیگری نیفتاد و ما هم چیزی نگفتیم اما نمی‌دانم چرا الان این‌قدر شلوغش می‌کنند. داور هم ممکن است اشتباه کند اما قرار نیست همه چیز زیرسوال برود.


به هر حال دو هفته پشت سر هم این اتفاقات برای شما افتاده و شاید به همین دلیل خیلی‌ها روی این مساله حساس شده‌اند. این‌طور نیست؟
بله، این‌ها اتفاقاتی است که افتاده و شانس ماست چون دو هفته برده‌ایم و حرف و حدیث زیاد است. اما به نظر من هر دو هفته را می‌توانستیم ببریم و با ناداوری نبردیم و برد حق‌مان بود و باید سه امتیاز را می‌گرفتیم.


این هفته میزبان فولاد هستید. در مورد این بازی صحبت می‌کنید؟
بازی با فولاد هم مثل دو بازی قبل برای ما شش امتیازی است. چون ما در نیم‌فصل اول امتیازات زیادی از دست دادیم و الان همه بازی‌ها برای ما مهم است و تمام تمرکزمان را گذاشته‌ایم تا عملکرد خوبی جلوی فولاد داشته باشیم. چرا که فولاد هم فوتبال خوبی بازی می‌کند و هم نتایج خوبی گرفته است و کارمان خیلی سخت است.


فکر می‌کنی بتوانید همین روند خوبی که دارید را ادامه بدهید؟
ان‌شاءا...، تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بازی به بازی نتایج خوبی بگیریم و روند خوب‌مان را ادامه بدهیم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.