b_Newsبه اسم جوانگرایی دلال‌گرایی می‌کنند

سید صالحی: آقای ویسی از شما انتظار نداشتم!

b_News تا یک هفته دیگر از فوتبال خداحافظی می‌کنم
تاریخ: 1396/04/25
زمان: 12: 45
نوع: خبر
سید صالحی شاید تنها بازیکنی باشد که در چهار تیم بزرگ ایران (استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان ) بازی کرده و موفق هم بوده است.

علی مسعودی / سید مهدی سید صالحی شاید تنها بازیکنی باشد که در چهار تیم بزرگ ایران (استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان ) بازی کرده و موفق هم بوده است. او اما  امسال کماکان بدون مشتری مانده است تا به صرافت خداحافظی از فوتبال بیفتد.


آقا سید چه خبر هنوز جایی نرفتی؟
فعلا که جایی نرفتم و دارم تمرین اختصاصی می‌کنم. باید ببینم شرایط در آینده چه می‌شود و شاید از فوتبال خداحافظی کنم.


چرا؟
انگار عده ای از ما خوش شان نمی‌آید و دوست ندارند در فوتبال باشیم. من اگر تا یک هفته دیگر نتوانم تیم لیگ برتری پیدا کنم رسما از فوتبال خداحافظی می‌کنم.


یعنی لیگ یک بازی نمی‌کنی؟
من هم پارسال و هم امسال از تیم های لیگ یکی پیشنهاد داشتم ولی خودم قبول نکردم که به لیگ یک بروم. بازی در لیگ یک را دوست ندارم و می‌خواهم در اوج از فوتبال کنار بروم چون نمی‌توانم تحت هر شرایطی به هر تیمی بروم.


الان خیلی از فوتبالیست‌ها از لیگ‌برتر به لیگ یک ، دو ، سه و حتی لیگ های استانی می‌روند. چرا شما این کار را نمی‌کنی؟
من به همه این افراد احترام می‌گذارم ولی خودم چنین آدمی نیستم که بخواهم اعتبار فوتبالم را زیر سوال ببرم و هر تیمی بروم.


شما جزو نادر بازیکنانی هستی که در هر چهار تیم بزرگ ایران سابقه بازی داری و کارنامه‌ات هم خوب بوده است. در این رابطه صحبتی نداری‌؟
از صدقه سر مرتضی علی به هر تیمی رفتم موفق بودم و به جز این چهار تیم بزرگ در سایر تیم ها نیز عملکردم خوب بوده است. من در تیم های بزرگ مهاجم سایه نبودم و همیشه جزو بهترین ها بودم. در سپاهان سال‌ها بازی کردم که کارنامه‌ام مشخص است و افتخارات زیادی را به دست آ‌وردم. در تراکتورسازی بدون پنالتی دومین گلزن شدم و در پرسپولیس هم بهترین گلزن بودم و در استقلال نیز با وجود فرهاد مجیدی و آرش برهانی بهترین عملکرد را داشتم. در استقلال خوزستان و گسترش نیز شرایطم خوب بود و بهترین مقام را با گسترش فولاد به دست آوردیم. تازه در گسترش من مهاجم هدف نبودم و باید بازیسازی می‌کردم. در استقلال خوزستان هم هشت گل زدم که آمارم بسیار خوب بود.


با دلال ها رابطه نداری که کسی سراغت نمی‌آید؟
متاسفانه اینگونه است و پس از این که از گسترش فولاد جدا شدم ورق برگشت و دیگر کسی سراغ من نیامد. احساس من این است که این فوتبال آدم سالم را نمی‌خواهد و کسانی را می‌خواهد که همه کاره باشند و جیب آقایان را پر کنند. من از آقای عبدا... ویسی هم گله دارم و توقع داشتم حداقل یک تماسی با من می‌گرفت. ایرادی ندارد، او خودش و خدای بالای سراش می‌داند که زمانه اینطوری نمی‌ماند و روزگار عوض می‌شود. به خدا آقای مسعودی شما اولین خبرنگاری هستید که بعد از یک سال با من تماس گرفتید. بالاخره ما هم یک روزی در این فوتبال یک کاره‌ای می‌شویم. خیلی ها  توقع خواهند داشت قطعا ما هم بلد هستیم چطور برخورد کنیم.


ظاهرا خیلی ناراحت هستی؟
چرا ناراحت نباشم. متاسفانه با اسم جوانگرایی دارند دلال گرایی می‌کنند چون آقایان می‌دانند از امثال سید صالحی پول در نمی‌آید و از بازیکنان جوان می‌شود راحت پول گرفت.  من با آقای تاج و آقای ساکت در سپاهان  به افتخارات زیادی رسیدم و توقع دارم پیگیر این مشکلات باشند. آنها نباید اجازه دهند به نام جوانگرایی فوتبال خیلی ها را نابود کنند. من سید صالحی 35 ، 36 ساله چرا باید بیرون باشم. فصل گذشته مهدی رجب‌زاده یکی از بهترین بازیکنان لیگ بود و ابراهیم صادقی هم بازی می‌کرد. حالا من باید فکر خداحافظی باشم . به هر حال روزگار اینگونه نمی‌ماند و ما هم به فوتبال برمی‌گردیم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.