b_Newsحرف های عجیب یک هندبالیست

جمالی: می خواستم هندبال ایران را به جهان بشناسانم! (با تبعه شدن و بازی برای تیم ملی مجارس تان؟)

تاریخ: 1396/04/25
زمان: 11: 15
نوع: گزارش
ایمان جمالی ملی‌پوش سابق تیم ملی هندبال ایران که به تیم ملی مجارستان پیوسته، در صحبت هایی عجیب تصمیمش را توجیه کرد.

ایمان جمالی ملی‌پوش سابق تیم ملی هندبال ایران در صحبت های عجیبی گفت:«پیوستن من به تیم‌ ‌ملی مجارستان یک هدف ورزشی بود (!) و دلیل خاصی نداشت. شرایط هندبال ایران خوب نیست، اما شاید سال‌های دور که هندبال ایران خوب شود، برگردم! هنوز که هنوز است من را به عنوان یک ایرانی در تیم ملی مجارستان می شناسند. من می خواستم با پیوستن به یک تیم‌ ‌ملی جام جهانی، المپیک و جام ملت‌های اروپا را تجربه کنم.»

 

افتخار بزرگ تبعه شدن!

وی در پاسخ به این سوال که اگر به عقب برگردید باز هم تصمیم می گیرید که به تیم‌ ‌ملی مجارستان بپیوندید؟ گفت‌:«با شرایط کنونی بله. هندبال در ایران ضعیف است. سال به سال هم شرایط بدتر و سخت‌تر می‌شود. شرایط سرمایه‌گذاری، باشگاه‌ها و شرایط فدراسیون در ایران خوب نیست.هندبال در کشور مجارستان به عنوان ورزش اول محسوب می‌شود. من به عنوان یک ایرانی توانستم در مجارستان جزو ۱۸ بازیکن برتر باشم و به تیم‌ ‌ملی آنها بپیوندم. این برای هندبال ایران افتخار بزرگی است!»

ایمان جمالی در حالی این صحبت های عجیب را به زبان آورده که مثل برخی ورزشکاران دورگه نیست که مثلا گفته شود فلان فوتبالیست ایرانی الاصل که در آلمان به دنیا آمده و از بچگی به ایران سفر نکرده با حضور در تیم ملی آن کشور صاحب افتخار شده است! او از طریق هندبال ایران صاحب موقعیت لژیونری شد و مدتی بعد با پشت کردن به تیم ملی کشورش پیراهن تیم ملی کشور دیگری را پوشید. حالا او تبعه شدن و بازی برای کشور دیگری را افتخار می داند و می گوید هدف ورزشی داسته و قصد داشته هندبال ایران را به دنیا معرفی کند!

او در واقع در نظر گرفتن منافع شخصی اش را اینگونه توجیه کرده و انتظار دارد اهالی هندبال ایران حرفش را باور کنند!





توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.