صادقانه با پيام / آخرين فرصت براي بازگشت!

تاریخ: 1396/04/25
زمان: 13: 28
نوع: خبر
ش.ابراهيمي

وقتي خبر پيوستن پيام صادقيان به نفت تهران رسانه اي شد و عكس‌هاي حضور وي در تمرينات اين تيم به انتشار رسيد، همه آنهايي كه مويي در فوتبال سپيد كرده‌اند و تجربه‌اي در اين وادي اندوخته‌اند، مي‌دانستند كه پيام آخرين فرصت خودش براي بازگشت به سطح اول فوتبال ايران و نزديك شدن به روياي حضور مجدد در تيم ملي و پرسپوليس را در اختيار دارد و به‌زودي بايد شاهد آخرين جدال او با سرنوشت باشيم.
آغوش باز جادوگر براي پيام جوان، نويدبخش رسيدن روزهاي خوب براي اين جوان عصيان كرده بود و مژده رسيدن روزهاي خوب را مي‌داد اما گذشت زمان نشان داد كه آنچه در روزهاي اول ديديم فقط اشتياق اوليه بوده و گويا عملكرد صادقيان در تمرينات به گونه اي نبود كه شوق علي كريمي به ماندن پيام ادامه‌دار باشد و بالاخره آخرين اخبار رسيده حكايت از آن دارند كه نارضايتي كريمي از تمرينات صادقيان كار را به جايي رسانده كه امكان جدايي او از اين تيم، آن هم قبل از آغاز بازي‌هاي ليگ وجود دارد!
اين خبر براي اهل فن به معناي نقطه پايان زندگي پيام صادقيان در دنياي فوتبال حرفه‌اي است. اگر تيم علي كريمي به عنوان يكي از ياغي ترين ستاره اي فوتبال ايران هم نتواند او را تحمل كند و كار به جدايي اجباري او از اين تيم برسد، يعني ديگر نبايد در انتظار درخشش خيره‌كننده او در سطح اول بود و فقط مي‌توان به حضور او تحت عنوان يك بازيكن درجه دو دل بست تا روزي كه خبر خداحافظي‌اش از دنياي فوتبال از راه برسد و به راهي برود كه تا قبل از وي ده‌‌ها نفر ديگر طي كردند و انتهايش به تركستان بود.
پيام اگر مي‌خواهد كه بماند و درخشيدن برايش تبديل به يك روياي برباد رفته نشود، بهتر است از دست نجاتي كه به سويش دراز شده كمال استفاده را ببرد و باور كند كه فرصت‌ها الماس‌هايي هستند كه ابدي نيستند!
البته خوشبختانه واكنش پيام به نارضايتي كريمي از خودش مثبت و اميدوار‌كننده بوده است . او طي پيامي در صفحه اجتماعي خودش، اعلام كرده كه با تمام توان در كنار تيم نفت و تمرينات كريمي باقي خواهد ماند و طوري تمرين مي‌كند كه بتواند نظر مساعد جادوگر را جلب كند. خدا كند كه او فهميده باشد موقعيتش چقدر حساس است.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.