b_Newsخط‌کش لیگ شده منشا

جلالی :‌حنیف شاگرد خودم بوده، درباره او فکر می‌کنم

تاریخ: 1396/04/26
زمان: 13: 19
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید حنیف بازیکن خودم بوده و او را از شاهین به پاس و تیم‌های جوانان بردم.

آرش جعفری / سرمربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید حنیف بازیکن خودم بوده و او را از شاهین به پاس و تیم‌های جوانان بردم. مجید جلالی که از روند دیدارهای تدارکاتی تیمش راضی است می‌گوید قرعه سخت و  خوب را در شروع لیگ قبول ندارم. چون بالاخره باید با همه تیم‌ها بازی کنیم. این موضوع بیشتر برای رسانه‌ها جذابیت دارد و آنها دوست دارند به آن بپردازند.


روند بازی های تدارکاتی خوب بوده و به خواسته خود رسیده‌اید؟
این بازی‌ها کمک می‌‌کند که شما تیم خود را بیشتر بشناسید. نقاط ضعف و قوت تیم مشخص می‌شود و شما می‌توانید شکل و شمایل تیمی خود را براساس داشته‌هایتان ترسیم کنید. جدا از نتیجه باید بگویم این بازی‌ها خیلی به ما کمک کرده است و من از روند رو به جلوی تیم راضی هستم.


جذب بازیکن  به کجا کشید از بازیکنانی که جذب کرده اید راضی هستید و خواسته‌های شما را برآورده کرده‌اند و این که روند جذب بازیکن خارجی به کجا کشید؟
خب ما براساس نیازهایی که داشتیم بازیکن جذب کردیم. این بازیکنان نیازهایی ما را برطرف کردند و تا الان خوب بودند هر چند که باید در کوران مسابقات شلاق بخورند و خودشان را نشان دهند.  اما در خصوص جذب بازیکن خارجی باید بگویم چند بازیکن را مدنظر داشتیم که خوب نبودند سپس چند بازیکن دیگر به ما معرفی شد و در حال بررسی رزومه آنها هستیم که چند نفر مدنظر ما هستند که بعد از بررسی نهایی بهترین را انتخاب می‌کنیم تا به ما کمک کنند.


خوب بودن منشا باعث شده که سخت‌گیر و حساس باشید و در واقع باید بازیکنی را انتخاب کنید که در حد او باشد؟
به هر حال ما به دنبال بازیکن خوب هستیم. الان خط‌کش همه لیگ شده منشا و هر تیمی که بخواهد بازیکن خارجی بخرد می‌گویند مثل منشا است یا نه! (باخنده)


خب منشا خرید خوبی بود و الان انتظارات از شما بالا رفته که باز هم یک بازیکن خوب معرفی کنید؟
ما تمام سعی خود را می‌کنیم که خرید خوبی داشته باشیم. حتی بهتر از منشا ! من می‌خواهم در خرید خارجی سربلند باشیم و در واقع آن بازیکن خارجی به تیم کمک کند و عصای دست تیم باشد.


حنیف عمران‌زاده ابراز علاقه کرده شاگرد شما شود و حتی قرارداد سفید امضا کند؟‌
حنیف بازیکن خودم بوده است. او را از شاهین به پاس آوردم و بعد هم به تیم‌‌ملی جوانان بردم. او را از جوانی خوب می‌شناسم و از شاگردان خوب من بوده است. علاقه خاصی به او دارم و باید بگویم حس خوب شاگرد و استادی بین ما برقرار است.  اما در خصوص جذب او باید بگویم ما در حال حاضر سه دفاع وسط خوب داریم که از همه آنها راضی هستیم. حالا در ادامه کار باید ببینیم آیا در این پست به بازیکن نیاز داریم یا نه بعد آن موقع حتما یک فکری می‌کنیم.


قرعه‌کشی لیگ را چطور دیدید، قرعه پیکان در شروع لیگ نسبت به سال گذشته بهتر است یا نه؟‌
ببینید بحث سختی و راحت بودن قرعه‌کشی موضوعی است که رسانه‌ها بیشتر دوست دارند به آن بپردازند. من بحث قرعه‌ سخت و خوب را قبول ندارم ، بالاخره شما باید با تمام تیم ها بازی کنید اما در کل از قرعه راضی هستم و قرعه خوبی است. اما در عین حال شما باید براساس شرایط در مورد بازی‌ها اظهارنظر کنید و به قولی بعد از قدم گذاشتن در لیگ باید بگویید چطور بوده است. ما تمام تلاش خود را می‌‌کنیم که شروع خوبی داشته باشیم. خب اولین بازی در خانه خیلی خوب است و می‌تواند استارت خوبی باشد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.