b_Newsگلزنان پيكان جاي منشا را پر مي‌كنند؟

گلزنی شیری با تغییر پست / آقاخان دو گل در دو بازي دوستانه

تاریخ: 1396/04/28
زمان: 21: 49
نوع: خبر
پیکان مجید جلالی در آخرین بازی تدارکاتی خودش روز دوشنبه مقابل نفت آبادان به میدان رفت و توانست تیم فراز کمالوند را با نتیجه دو بریک شکست دهد.

به گزارش سایت روزنامه گل، پیکان مجید جلالی در آخرین بازی تدارکاتی خودش روز دوشنبه مقابل نفت آبادان به میدان رفت و توانست تیم فراز کمالوند را با نتیجه دو بریک شکست دهد. تک گل زردپوشان آبادانی را در این بازی لوسیانو پرایرا به ثمر رساند و در مقابل مهدی شیری و مرتضی آقاخان توانستند دو گل برای پیکان بزنند و برنده این بازی شوند.


شیری و خط  و نشان برای منصوریان
مهدی شیری، مدافع راست پیکان که برای یک فصل دیگر با این تیم قراردادش را تمدید کرد در ابتدای لیگ هفدهم از گزینه‌‌هاي جدی پیوستن به استقلال بود و با تماس‌‌هاي کادرفنی آبی پوشان با او برای پیوستن به جمع آبی‌‌هاي پایتخت از او به عنوان گزینه جانشین وریا غفوری یاد مي‌شد. اتفاقی که در نهایت نیفتاد و این بازیکن لیگ هفدهم را هم با پیکان مجید جلالی ادامه خواهد داد. مهدی شیری در فصل پیش‌رو گویا قرار است در دو پست هافبک و دفاع راست به تیم مجید جلالی کمک کند. اتفاقی که در بازی‌‌هاي دوستانه اخیر پیکان اتفاق افتاده و در بازی با نفت آبادان با یک خط آمدن جلو توانست یکی از گل‌‌هاي این تیم تهرانی را به حریف آبادانی با شوتی محکم به ثمر برساند. به نظر مي‌رسد مهدی شیری که با ماندنش در پیکان از اهدافش برای درخشش در لیگ هفدهم حرف به میان آورده بود حسابی برای درخشش نقشه دارد و به نوعی مي‌خواهد با این روند یک خط و نشان برای منصوریانی بکشد که برخلاف همه گمانه‌زنی‌ها او را آبی‌پوش نکرد.


آقاخان جانشین متخصص منشا
در حال حاضر مجید جلالی به عنوان جانشین گادوین منشا از مرتضی آقاخان در نوک خط حمله پیکان بهره مي‌برد. بازیکن گلزنی که فصل پیش توانست در پست غیرتخصصی اش یعنی بال راست شش گل و چند پاس گل داشته باشد حالا برای لیگ هفدهم نشان داده به راحتی مي‌تواند جای منشا را پر کند. آقاخان که انتهای لیگ شانزدهم را به خاطر مصدومیت از دست داده بود حالا برای لیگ هفدهم نشان داده حسابی آماده است. به نظر مي‌رسد او در دو بازی دوستانه اخیر شاگردان مجید جلالی مقابل سپاهان و نفت آبادان توانسته با دو گل حسابی خیال سرمربی پیکان را بابت جانشینی منشا راحت کند. آقاخان در دو بازی دوستانه اخیر مقابل سپاهان گل‌هایش را از روی ضربه ایستگاهی و شوت از پشت محوطه به ثمر رسانده تا بدین ترتیب خودش را یک جانشین متخصص برای گادوین منشا نشان دهد.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.