b_Newsکری رقیب علی اکبری در MMA:

وحشیانه مبارزه خواهم کرد

تاریخ: 1396/04/30
زمان: 14: 05
نوع: گفتگو
امیر علی اکبری هشتم مرداد در مسابقات رایزین مسابقه ای دارد که از مدت ها پیش کری خوانی او و حریفش آغاز شده است.

حالا تایلر کینگ فایتر آمریکایی درباره علی اکبری و مسابقه شان با سایت برگزاری مسابقات صحبت کرده است که فارس آن را ترجمه کرد. تایلر کینگ فایتر آمریکایی، متولد سال 1980 میلادی است و 195 سانتی‌متر قد و 105 کیلوگرم وزن دارد. مسابقه آنها قرار است 8 مرداد در استان سایتاما و در سالن سایتاما سوپرآریانا در اطراف شهر توکیو برگزار شود.
سه هفته است آماده ام
او در خصوص نخستین حضور رسمی اش در این مسابقات گفت:«حضور در این رقابت‌ها برایم بسیار هیجان‌انگیز است. من تمریناتم را از مدت‌ها پیش آغاز کرده‌ام و از سه هفته قبل آماده مسابقه دادن بوده‌ام. حالا تا روز برگزاری مسابقات فرصت زیادی برای ریکاوری دارم.»
تایلر کینگ در مورد علی اکبری نایب قهرمان سال گذشته و نخستین مبارزه اش چنین نظری دارد:«او حریف باهوشی است اما  مبارزه‌ قدرتمندانه‌ای را به نمایش خواهم گذاشت. من وحشیانه و پرقدرت مبارزاتم را به نمایش خواهم گذاشت و مطمئن هستم پیروز میدان خواهم بود. من تمام رویدادهای رایزین را دنبال می‌کردم و حالا بی‌صبرانه منتظر حضورم در رینگ شهر سایتاما هستم.»
این فایتر آمریکایی مانند همه کسانی که در این مسابقات شرکت می کنند، ژاپن و تماشاگران ژاپنی را بررسی کرده است:« ژاپن، کشور فوق‌العاده زیبا و مرکز هنرهای ورزش‌های رزمی است. من به داستان‌های سامورایی‌ها و غذای سوشی ژاپن علاقه زیادی دارم. تماشاگران هم پرشور هستند و در کمال احترام می‌خواهم مبارزات جالبی را برای تماشاگران به نمایش بگذارم.»

 

 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.