b_Newsبه شاخ بز کاری ندارم، گردنم هم از مو نازک‌تر است

امیر جعفری: دوست دارم عباس جدیدی همبازی من در تئاتر شود

تاریخ: 1395/11/12
زمان: 12: 48
نوع: خبر
در حاشیه مراسم فیلم فجر امیر جعفری در مورد حضورش در جشنواره و ماجرای شاخ بز صحبت‌های جالبی کرد.

به گزارش سایت روزنامه گل، امیر جعفری در مورد فیلم‌هایی که در جشنواره برای پخش دارد و همچنین احتمال کاندیدا شدن برای سیمرغ چنین گفت: «من سال‌هاست که در تئاتر کار می‌کنم و جوایز زیادی هم گرفته‌ام. اما برای جشنواره فجر دو بار کاندیدا شده‌ام و هر بار هم جایزه‌ای به من ندادند.»
بازیگر طناز و دوست‌داشتنی سینمای ایران چنین ادامه می‌دهد: «اگر بشود لابی کرد حتما این کار را می‌کنم... اگر هم آشنا دارید و می‌توانید با آقای شمقدری کانالی بزنید، سفارش کنید که به من هم جایزه بدهد.»
امیر جعفری از بیانیه و رفتار ترانه علیدوستی هم به شدت راضی است: «ترانه علیدوستی غیرت را معنی کرد و نشان داد که تا چه حد نسبت به کشورش و مردمش تعهد دارد... واقعا از این موضوع خوشحال شدم و به ترانه علیدوستی تبریک می‌گویم.»
صحبت پایانی امیر جعفری در مورد ماجرای شاخ بز است و او به خوبی از این ماجرا باخبر است: «ما یک تئاتر داریم که کار خوب و مقدسی است... من تئاتر را دوست دارم و اتفاقا چند روز پیش به این فکر می‌کردم که یکی از نقش‌های این تئاتر را به عباس جدیدی بدهیم!»
جعفری حتی احتمال می‌دهد که جدیدی دچار سوءبرداشت شود: «من خیلی جدی صحبت می‌کنم و پیشنهادم نیز جدی است... من نه بدلم شاخ بز بشکنم و نه چیز دیگر... گردنم هم از مو نازک‌تر است و دنبال داستان نیستم. (خنده) این فقط یک پیشنهاد است!»
امیر جعفری از ما می‌خواهد که این پیغام را به گوش عباس جدیدی برسانیم و البته این در حالی است که او در مورد نقش جدیدی در این تئاتر توضیحی نمی‌دهد: «اگر عباس جدیدی را دیدید سلام مرا به او برسانید و پیغام مرا به او بدهید... دوست دارم که با او همبازی شوم!»

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.