b_Newsمیدان جهانی جای تجربه اندوزی نیست

بوکس سفر توریستی به آلمان را لغو کند!

تاریخ: 1396/04/31
زمان: 10: 29
نوع: خبر
رقابت های بوکس قهرمانی جهان در حالی شهریور به میزبانی آلمان برگزار می شود که حضور تنها نماینده ایران در آن با همراهانی که دارد رنگ سفر توریستی دارد.

رقابت های بوکس قهرمانی جهان شهریور به میزبانی آلمان برگزار می شود. قرار است بوکس ایران با سجاد کاظم زاده در وزن ۶۹ کیلوگرم در این مسابقات شرکت کند. در صورت اعزام این بوکسور، نهرودی مدیر تیم های ملی و به احتمال فراوان خیمنز (سرمربی تیم ملی) نیز وی را همراهی خواهند کرد.

علاوه بر آن شنیده می شود یکی از مسوولان فدراسیون نیز در لیست نفرات همراه قرار دارد. حتی مدتی پیش انتشار نامه ای در فضای مجازی حکایت از همراهی مربی شخصی کاظم زاده با وی در این سفر را داشت.

همه اینها در حالی است که تیم ملی بوکس بزرگسالان به دلیل مشکلات مالی تنها در داخل کشور و از شهری به شهر دیگر اردو می زند. تیم ملی بوکس ایران در دوره گذشته رقابت های قهرمانی جهان با وجود داشتن سه سهمیه از شرکت در این مسابقات انصراف داد.

با توجه به اینکه نماینده ایران در این رقابت ها شانسی ندارد و به احتمال فراوان در همان مبارزه نخست از گردونه رقابت ها حذف می شود، بهتر است مسوولان فدراسیون بوکس از این سفر هزینه بر توریستی صرف نظر کنند و همین هزینه را برای اردوی تیم ملی بوکس بزرگسالان یا حتی رده های سنی پایه به کار ببرند چراکه مسابقات جهانی جایی برای تجربه اندوزی نیست و تاثیری در پیشرفت بوکس ایران یا شانسی برای درخشش نماینده کشورمان در آن وجود ندارد

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.