b_Newsبا پیروزی در دربی به صدر جدول نزدیک می‌شویم

محمدی: بازی در پست ایران پوریان کار دشواری است

تاریخ: 1395/11/12
زمان: 12: 58
نوع: خبر
مدافع تراکتورسازی گفت: دربی همیشه سخت است و این بازی برای مهم است برای اینکه بتوانیم برنده از آن خارج شویم.

به گزارش سایت روزنامه گل، هادی محمدی درباره دیدار مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: دربی همیشه بازی سختی محسوب می‌شود و حساسیت‌های خاص خودش را دارد ولی برای ما مهم نیست که با چه تیمی بازی می‌کنیم و تلاش می‌کنیم امتیازات این دیدار را کسب کنیم تا به صدر جدول نزدیک‌تر شویم.
وی درباره پیروزی مقابل پیکان نیز خاطرنشان کرد: بازی سختی مقابل این تیم داشتیم. عالیشاه می‌توانست 2 بار دروازه حریف را باز کند ولی توپ‌هایش تبدیل به گل نشد و فرصت‌های خوبی را از دست داریم. پیکان تیم خوبی در اختیار داشت و ما با یک بازی منطقی هم خوب دفاع کردیم و هم به گلزنی دست‌یافتیم و خوشحالم که 3 امتیاز بازی را گرفتیم.
بازیکن تیم تراکتورسازی درباره تغییر پستش در این دیدار و حضور در پست دفاع راست تصریح کرد: درباره عملکردم باید مربیان تیم نظر بدند ولی بازی در پستی که محمد ایران پوریان واقعاً سخت است چون او یکی از مؤثرترین بازیکنان تیم است و خیلی سخت است که بخواهی حتی یک‌پنجم این بازیکن بازی کنی.
محمدی تأکید کرد: مربیان در این دیدار به من بیشتر وظایف دفاعی را موکول کرده بودند و خواسته بودند که بیشتر در دفاع بمانم که من خواسته‌هایشان را انجام دادم و امیدوارم از عملکردم رضایت داشته باشند. البته من قبلاً در این پست بازی کرده بودم.
وی درباره تیم پیکان ادامه داد: آن‌ها ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان را در اختیار داشتند ولی بازی منطقی ما باعث شد پیروز از زمین مسابقه خارج شویم.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.