b_Newsاردوی دوم تیم ملی مهمان ویژه دارد

بازگشت علی حسینی پس از 8 سال

تاریخ: 1396/05/01
زمان: 10: 33
نوع: خبر
سعید علی حسینی از اردوی دوم تیم ملی به جمع ملی پوشان اضافه می شود.

سعید علی حسینی وزنه بردار فوق سنگین ایران که به دلیل در پیش داشتن آزمون دکترا در مرحله نخست اردوی تیم ملی حضور نداشت، در مرحله دوم به جمع ملی پوشان اضافه می شود.
مرحله دوم اردوی تیم ملی وزنه برداری 14 مرداد در تهران برگزار می شود و سعید علی حسینی پس از هشت سال در اردوی تیم ملی حاضر می شود و برای مسابقات جهانی آمریکا آماده خواهد شد.محرومیت علی حسینی 24 اکتبر 2017 (دوم آبان 96) به پایان خواهد رسید.
 سعید علی حسینی وزنه بردار فوق سنگین ایران است که موفق به کسب عنوان قهرمانی نوجونان آسیا  و جوانان جهان شد  و حتی هنوز رکورد دار یک ضرب، دوضرب و مجموع جهان در رده جوانان است. 
در زمانی که صحبت زیادی از  شکستن رکورد های حسین رضازاده توسط او مطرح بود، برای دومین مرتبه تست دوپینگش مثبت اعلام شد و با محرومیت مادام العمر مواجه شد.  پس از اعتراض به دادگاه عالی ورزش محرومیت علی حسینی به 12 سال کاهش یافت اما با توجه به تغییر قوانین فدراسیون جهانی وزنه برداری  و هشت ساله شدن میزان محرومیت وزنه بردارانی که برای دو مرتبه تستشان مثبت می شود، علی حسینی هم با استفاده از این قانون از  آبان 96 می تواند دوباره به میادین برگردد.
 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.