b_Newsجوانان خوبی داریم اما امیدوارم قدر این موقعیت را به خوبی بدانند

سینا عشوری: احساسی تصمیم گرفتم و خوشحالم اعتماد به قلبم جواب داد

b_News حال عالیشاه را درک می‌‌کنم و امیدوارم برای هیچ بازیکنی مثل او این اتفاق نیفتد
تاریخ: 1396/05/02
زمان: 13: 54
نوع: خبر
خوشحال است که اعتماد به ندای قلبش برای ماندن در تراکتور جواب داد و فدراسیون فوتبال بالاخره مجوز بازی او در لیگ را صادر کرد.

سیدیاسر رضوی / خوشحال است که اعتماد به ندای قلبش برای ماندن در تراکتور جواب داد و فدراسیون فوتبال بالاخره مجوز بازی او در لیگ را صادر کرد. سینا عشوری امیدوار است بتواند با تداوم حضورش در تراکتورسازی جواب لطف هواداران و حمایت‌‌هایی که از او شده را به بهترین شکل بدهد. در این بین‌‌هافبک تراکتورسازان امیدوار است جوانان این تیم قدر موقعیتی که نصیب شان شده را به بهترین شکل بدانند چون می‌‌گوید شاید سال‌‌ها باید می‌‌نشستند تا چنین فرصتی نصیب آنها شود.


بالاخره خبری که مدت‌‌ها تو، تراکتور و هواداران منتظرش بودند رسید و مجوز بازی و همراهی تیم را در لیگ پیدا کردی؟
واقعا خوشحالم و خدا را شکر می‌‌کنم. در این مدت خیلی حرف‌‌ها شنیدم و سکوت کردم و با اینکه می‌‌دانستم شاید قرارداد نبندم و بیرون بمانم و 7 ماه دوری‌ام بیشتر شود به عشق این مردم و هواداران این کار را کردم و با تیم قرارداد بستم. واقعا جا دارد از حمایت‌‌های همه هواداران و مردم تبریز که به عشق آنها پیراهن تراکتور را دوباره پوشیدم تشکر کنم و امیدوارم بتوانم لطف آنها را جبران کنم.


قبول داری که تصمیم به ماندنت احساسی بود و در این بین نگران نبودی که کار تو درست نشود و بازهم بیرون بمانی؟
برای این تصمیم با خیلی‌‌ها مشورت کردم و همه به من گفتند این کار را نکنم چون 6، 7 ماه بیرون بودم و شاید این زمان بیشتر می‌‌شد. با این حال با دوستان خوبم همچون محمد ایرانپوریان، شهرام گودرزی و‌‌هادی محمدی و دیگر رفقا صحبت کردم و همه به من گفتند بمان. خوشحالم که این تصمیم احساسی ام که از ته قلب بود جواب داد و با ماندنم به آنچه که می‌‌خواستم رسیدم.


به نظرت امسال با شرایطی که تراکتور دارد آماده هستی تا یکی از تاثیرگذاران تیم گل‌محمدی برای لیگ باشی؟
من روزهای ابتدای شروع تمرینات از نظر بدنی از بقیه بچه‌‌ها عقب تر بودم و باید تشکر ویژه ای از یحیی گل محمدی، مجتبی حسینی، دکتر صادقی و مظاهری، بدنساز تیم داشته باشم که همه جوره کمک کردند روز به روز بهتر شده و شرایط بدنی ام آماده تر شود. تمام سعی من در این مدت به نحوی بود که روز به روز با حداکثر توان تلاش کنم تا همراه با دیگر بازیکنان که مدام در حال پیشرفت هستند به شرایط آرمانی رسیده و در خدمت تیم باشم.


با مصدومیت‌‌هادی محمدی همه از شرایط سخت خط دفاعی تراکتور می‌‌گویند. به نظرت این بازیکنان جوان می‌‌توانند کار را در بیاورند؟
جای‌‌هادی واقعا خالی است و امیدوارم هرچه زودتر بهبودی‌‌اش را پیدا کند. با این حال همه بازیکنان قابل احترام هستند و این اتفاق ممکن است برای هر بازیکن دیگری رخ بدهد. قطعا تیم به یک بازیکن متکی نیست و همه کمک می‌‌کنیم در کنار هم تراکتور نتایج لازم را به دست بیاورد.


نگفتی برای این کمک روی جوانان تراکتور می‌‌توان حساب کرد و آنها پتانسیل این کار را دارند؟
جوانان تراکتور باید قدر این موقعیت که نصیب شان شده را به بهترین شکل بدانند چون شاید این فرصت را با سال‌‌ها حضور در فوتبال نمی‌‌توانستند پیدا کنند. جوانی که می‌‌خواهد یک‌‌هافبک مثل کیانی باشد بایدخیلی فراتر از آن باشد و همین اتفاق در خط حمله و یکی شدن مثل محمد ابراهیمی هم صدق می‌‌کند. همه جوانان تیم در حال تلاش هستند و به نظرم بااین پیشرفت می‌‌توانند پتانسیل موفق شدن را داشته باشند. از سوی دیگر نکته مهم و شانسی که این جوانان آوردند به حضور گل محمدی و مجتبی حسینی بر می‌‌گردد که به خوبی کار کردن با این دست بازیکنان را بلد هستند.


قرعه تراکتورسازی را چطور دیدی؟
تفکر ما یک شروع قدرتمند از ابتدای لیگ است و کاری به برنامه مسابقات نداریم چون معتقدیم بازی آسانی در لیگ وجود ندارد. هدف مان ورود با قدرت در لیگ است تا ان شاء ا... مشکلات حل شده و نتایج دلخواه را به دست بیاوریم.


در مورد عالیشاه و وضعیت او صحبتی با او نداشتی و نمی‌‌دانی بالاخره چه تصمیمی برای آینده‌‌اش گرفته است؟
این یک اتفاق سخت و آزاردهنده برای عالیشاه و نوراللهی بود. قطعا می‌‌دانم امید شرایط سختی را خودش و خانواده‌‌اش از لحاظ روحی تحمل می‌‌کنند و اصلا اینجا بحث مالی نیست. امیدوارم این اتفاقات دیگر نیفتد و به فوتبال بازیکنان ضربه نخورد. صحبت خاصی با او نداشتم اما امیدوارم بهترین اتفاق برایش بیفتد.


اینکه فکر می‌‌کنی این تراکتور بازهم بتواند یکی از مدعیان لیگ باشد؟
در مورد بحث قهرمان بودن هنوز زود است اما شک نکنید یکی از مدعیان بالانشین تراکتور خواهد بود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.