b_Newsآغاز روزهای سرنوشت منصوریان

اول ماشین بعد السد و آخر پرسپولیس

تاریخ: 1395/11/12
زمان: 13: 28
نوع: خبر
روزهای حساس علیرضا منصوریان از این بازی آغاز می‌شود، جایی که بعد از این دیدار باید به مصاف السد قطر در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا برود و سپس خودش را برای دربی آماده کند

به گزارش سایت روزنامه گل ، مجموعه ای از بی مبالاتی و اهمال باعث شد باحکم فیفا باشگاه استقلال از نقل و انتقال بازیکن محروم شود واین اتفاق فشارها را برمدیریت این باشگاه بسیارزیاد کرده است .در این شرایط شاید تنها مرهم زخم آنها نتایج داخل زمین است . دوبرد قاطع پشت سرهم تیم را تا حدودی از بحران خارج کرده است ودرخشش جوانان هم جای اعتراض برای ممنوعیت بازی آندو تیموریان و سرور جباروف خریدهای پرسروصدا اما بی اثر باشگاه نگذاشته است.اما کیست که نداند بازه زمانی دوهفته اینده تاثیرمستقیم درسرنوشت علیرضا منصوریان سرمربی تیم وشاید تمام اهالی باشگاه داشته باشد.
 روزهای حساس علیرضا منصوریان از این بازی آغاز می‌شود، جایی که بعد از این دیدار باید به مصاف السد قطر در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا برود و سپس خودش را برای دربی آماده کند. بنابراین برتری برابر ماشین‌سازی می‌تواند استقلال را از لحاظ روحی آماده دو بازی سخت دیگر کند. از طرفی استقلالی‌ها تنها دو امتیاز با تیم سوم جدول فاصله دارند و شاید با برتری مقابل ماشین‌سازی و لغزش ذوب‌آهن بتوانند به رده سوم صعود کنند. جایگاهی که پس از مدت‌ها می‌تواند شاگردان منصوریان را به آرامش برساند. استقلال برابر ماشین‌سازی سه هدف دارد، نخست ارتقای جایگاه خود و صعود به رده سومی، دوم آماده شدن برای بازی با السد قطر و سوم دیدار حساس بدون تلفات برابر پرسپولیس.
 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.