b_Newsجوانان به المپیک 2020 می روند

سرمربی فرنگی زمینه سازی می کند ؟!/اشکانی: از شکست‌های احتمالی فاجعه نسازیم

تاریخ: 1396/05/03
زمان: 14: 00
نوع: خبر
علی اشکانی سرمربی تیم‌ ‌ملی کشتی فرنگی قبل از مسابقات جهانی اظهارنظرهای جالبی را مطرح می کند.

علی اشکانی سرمربی تیم‌ ‌ملی کشتی فرنگی، درباره آخرین وضعیت فرنگی‌کاران ایران در راه آماده سازی برای حضور در مسابقات جهانی پاریس، گفت: نخستین اردو برای آماده‌سازی کشتی‌گیران جهت حضور در مسابقات جهانی پاریس به پایان رسید و دو اردوی دیگر تا زمان اعزام به این رقابت‌ها پیش رو خواهیم داشت. این اردو پس از رقابت‌های سنگین مسابقات انتخابی تیم‌ ‌ملی برگزار و باعث شد کشتی‌گیران با خستگی زیادی وارد اردو شوند، اما رفته رفته شرایط بهتر شد و به اهدافی که داشتیم دست پیدا کردیم.به لحاظ آمادگی جسمانی، فرنگی کاران اردوهای زیادی را پشت سر گذاشتند و در شرایط خوبی به سر می برند.

اشکانی درباره پیش‌بینی خود از نتایج فرنگی کاران ایران در مسابقات جهانی، افزود‌: کار سختی در این رقابت‌ها پیش رو داریم، چراکه سطح مسابقات جهانی با رقابت های دیگر متفاوت است، اما فرنگی کاران ایران جزو بهترین‌های جهان هستند و مطمئنا با جان و دل روی تشک خواهند رفت تا بهترین نتایج را به دست بیاورند. هدف نهایی ما میدان دادن به جوانان با انگیزه برای حضور موفق در المپیک 2020 است که این امر نیاز به زمان و صبر کافی دارد.نباید از شکست‌های احتمالی در راه کسب موفقیت در المپیک 2020 فاجعه بسازیم.

به نظر می رسد سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی از حالا قصد دارد برای نتیجه احتمالی مسابقات جهانی زمینه سازی مناسب انجام دهد! و ناکامی در رقابت های جهانی را فاجعه نمی داند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.