b_News ظاهراً برای خیریه بازی می‌کنیم

مسلمان: شخصی که علیه من و طارمی صحبت کرده وجود دارد رو در رو صحبت کند

b_News اگر ما تیم را به‌هم ریخته‌ایم چرا عملکردمان خوب بوده است؟!
تاریخ: 1396/05/06
زمان: 00: 09
نوع: خبر
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شخصی که در یکی از رسانه‌ها علیه من و مهدی طارمی صحبت کرده وجود دارد رودررو صحبت کند.

به گزارش سایت روزنامه گل، محسن مسلمان پس از برتری 2 بر صفر پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان در خصوص این بازی و درگیری‌هایی که در آن وجود داشت، گفت: خدا را شکر خوب بازی کردیم و با وجود اینکه امروز در فشار بدنسازی قرار داشتیم نتیجه گرفتیم و شرمنده هواداران نشدیم. درگیری هم در فوتبال پیش می‌آید و طبیعی است.
وی در واکنش به صحبت‌های فردی که در یکی از رسانه‌ها به عنوان مسئول باشگاه پرسپولیس (بدون اینکه نامی از او برده شود) علیه او، مهدی طارمی و برانکو صحبت کرده است اظهار داشت: آن شخصی که از طرف باشگاه پرسپولیس مسئول است و چنین مصاحبه‌ای کرده وجود دارد رو در رو صحبت کند. عملکرد من از نظر مردم و نظرسنجی‌ها مشخص است که در دو سال اخیر بهترین بازی‌هایم را انجام داده‌ام. مهدی (طارمی) نیز دو سال آقای گل است چرا یک روز پیش از دیدار با فولاد علیه من و طارمی صحبت می‌کنید؟ اگر من و مهدی تیم را به هم ریخته‌ایم چرا عملکردمان خوب بوده است؟ کسی که در رابطه با سرمربی ما و همچنین من و مهدی صحبت کرده بی‌وجود بوده است. اگر وجود دارد رو در رو صحبت کند، چرا پنهانی مصاحبه می‌کند؟ چرا سر تمرین با ما صحبت نمی‌کند و باید صحبت‌های او را در رسانه‌ها بخوانیم؟
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که فرد مورد نظر چه کسی است، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چه کسی است، اما هر کسی که هست در پرسپولیس مسئولیت دارد. مطمئن هستم که چون در مورد پول صحبت کرده‌ایم جریمه‌مان می‌کنند.
مسلمان با اشاره به قرارداد بازیکنان استقلال گفت: قراردادهای ما مشخص است. برای بازیکنی مثل داریوش شجاعیان یک میلیارد و 700 میلیون تومان بابت رضایتنامه و یک میلیارد و خرده‌ای نیز به خودش داده‌اند. مطمئن هستم که حرف‌هایی که می‌زنیم جریمه هم خواهیم شد چرا که ظاهراً نباید درباره پول صحبت کنیم و گویا برای خیریه بازی می‌کنیم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.