b_Newsفردا نبرد علی اکبری با فایتر آمریکایی

جنگ با کینگ در رینگ

تاریخ: 1396/05/07
زمان: 13: 00
نوع: گزارش
امیر علی اکبری، فایتر ایرانی که برای شرکت در مسابقات MMA ژاپن در این کشور حضور دارد، امروز باید به مصاف تایلر کینگ از آمریکا برود.

این در حالی است که رقیب آمریکایی در طول چند ماه گذشته، مدام علیه علی اکبری صحبت کرده و برای او کری خوانده است. او در توییتر خود خطاب به علی‌اکبری نوشته: «گودزیلا هیچ کاری نمی‌تواند در مقابل من بکند. مبارزه یک‌ طرفه خواهد بود و نمی‌گذارم علی اکبری نفس بکشد.»
کینگ ۱۲ برد و پنج باخت در کارنامه خود دارد و در آخرین مبارزه خود مقابل کیت بل که بهمن ماه سال گذشته برگزار شد، با ضربات مشت شکست خورد.نقطه ضعف کینگ که سبب بیش‌تر باخت‌هایش در MMA شده، ضعف او مقابل ضربات مشت است و علی‌اکبری نیز با آگاهی از این موضوع طی مدت باقیمانده تا آغاز مبارزه سعی دارد زیر نظر استکی، مربی بوکس ایران بر روی تمرینات این رشته بیش از گذشته تمرکز کند.

 

کاری می کنم با نی غذا بخورد !
اما حالا علی اکبری در نشست خبری خود هم، به مبارزه با کینگ پرداخت: «ابتدا باید درباره وضعیت خودم این را بگویم که من کمی سرما خورده بودم  ولی در حال‌ حاضر در شرایط بسیار خوبی قرار دارم. تایلر در چند ماه گذشته زیاد حرف زده و وقتش رسیده که درس خوبی به او بدهم. من اصلا او را نمی شناسم و بازی‌های تایلر را تازه دیده‌ام. او مدام در مورد من صحبت می‌کند تا شناخته شود. در طول چند  ماه اخیر تمرینات خیلی خوبی داشتم  و خودم را آماده کردم تا بهترین نمایش خودم را در ژاپن برای هوادارانم به نمایش بگذارم.من می‌خواهم در این جا برنده شوم. مطمئن هستم که این بازی فوق‌العاده‌ جذاب خواهد شد و همه از دیدن آن لذت خواهند برد. من باعث شدم تا رویاهای او به حقیقت بپیوندد و با من رقابت کند! ولی دیگر وقت آن رسیده است که طوری با او مبارزه کنم تا فقط بتواند با نی غذا بخورد! »
علی اکبری به مسابقات قبلی خودش اشاره کرد و یادآور شد: «من غیر از باختی که به میرکو داشتم، در باقی رقابت‌ها با قدرت پیروز شدم و در حال‌ حاضر  که میرکو بازنشسته است، من قهرمان رایزین هستم.من اینجا را خانه خودم می‌دانم و دوست دارم در آینده بار دیگر به اینجا باز گردم.»
اما کینگ نیز درباره این نشست برای علی اکبری کری خواند:«او رقابت جدی تا الان نداشته و به او نشان خواهم داد مبارزه واقعی یعنی چه!»

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.