b_Newsدر جم همه چیز برای بازی جوانمردانه و زیبا مهیاست

تارتار: پیکانی‌ها به دنبال بازی در زمین هموار باشند نه چیز دیگری

تاریخ: 1396/05/07
زمان: 17: 33
نوع: خبر
سرمربی پارس ‌جنوبی‌جم گفت: وقتی سازمان لیگ مجوز بازی در شهر جم را صادر کرده دیگر نباید حرفی زده شود.

 

به گزارش سایت روزنامه گل به نقل از تسنیم، مهدی تارتار در واکنش به اظهارات مربیان پیکان مبنی بر اینکه شهر جم حتی یک هتل هم ندارد تا آنها در این شهر اقامت کنند، اظهار داشت: اگر شهر جم هتل ندارد اما شهرهای اطراف که در فاصله 30 تا 40 کیلیومتری ما هستند از هتل‌های خوبی بهره می‌برند. ضمن اینکه هتل‌هایی در شهر جم در حال ساخت است که به زودی آماده بهره‌برداری خواهد شد.
وی در واکنش به این مسئله که گویا پیکانی‌ها به دنیال ایجاد جنگ روانی هستند، عنوان کرد: به هر حال من اسم این کار پیکانی‌ها را نمی‌دانم چه بگذارم اما به نظرم بهتر است صحبت‌های مربیان در مورد زمین فوتبال باشد که خوشبختانه زمین ورزشگاه محل میزبانی از این تیم  و دیگر حریفان‌مان هموار است.
تارتار با بیان اینکه پیش از این هم تیم‌هایی در لیگ برتر بودند که شهرشان هتل نداشت، تصریح کرد: مگر زمانی که تیم مجید جلالی در کرج میزبانی می‌کرد تیم‌ها اعتراض می‌کردند که چرا کرج هتل ندارد. یا نفت مسجد سلیمان که تیم‌ها اردوی خود را در اهواز برگزار می‌کردند. من احترام زیادی برای مربیان پیکان قائلم اما از آنها می‌خواهم سعی نکنند به مسائلی بپردازند که اهمیتی ندارد. سازمان لیگ حتما امکانات ما را بررسی کرده است که مجوز بازی صادر کرده است، پس بهتر است حرف دیگری در این زمینه زده نشود. ما به پیکانی‌ها اطمینان می‌دهیم که در شهر جم همه چیز برای ارائه یک بازی خوب و جوانمردانه مهیاست.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.