b_News در فوتبال ما فقط تیم ملی و پرسپولیس خوب نتیجه گرفته‌اند

دایی: آقایان خودشان را پشت سر هواداران پنهان می‌کنند

b_News دنبال جبران سوءمدیریت‌شان به طریقی دیگر هستند
تاریخ: 1396/05/08
زمان: 19: 16
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال سایپا با اشاره به مشکلات تیم نفت تهران تصریح کرد که با توجه به این مشکلات فقط تیم ملی و باشگاه پرسپولیس در این چند سال نتیجه گرفته‌اند.

به گزارش سایت روزنامه گل، علی دایی در حاشیه مراسم تجلیل باشگاه سایپا از ابراهیم صادقی در خصوص مشکلی که برای باشگاه نفت تهران به وجود آمده است، اظهار داشت: متأسفانه باشگاه‌های ما سپرده‌ای ندارند که در سازمان لیگ ضمانت اجرایی داشته باشد تا بتوان با پشتوانه این سپرده مشکلات را حل کرد. می‌بینید که در این چند سال فقط تیم ملی ما نتایج خوب گرفته و بیشتر تیم‌های ما در لیگ قهرمانان آسیا نتیجه‌ای نگرفته و حذف شدند. در مسابقات اخیر هم فقط پرسپولیس توانست به دور بعدی صعود کند و سایر نماینده‌های ما حذف شدند و همین‌جا برای پرسپولیس هم در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی با اشاره به مشکلات مالی‌اش با باشگاه پرسپولیس، خاطرنشان کرد: قضیه پرسپولیس جدا از بقیه تیم‌هاست. پرسپولیس بالای پنجاه میلیون در ایران هوادار دارد و ما نمی‌توانیم این شادی و این نشاط اجتماعی را از مردم بگیریم. ما باید در انتخاب مدیران‌مان دقت کنیم تا این مشکلات پیش نیاد. ببخشید مربیان و بازیکنان خارجی می‌توانند برود و شکایت کنند، دیر یا زود هم به حق‌شان می‌رسند، اما ما چه؟! ما رای‌مان را می‌گیریم، اما کمیته اجرایی نداریم که این رای را به اجرا بگذارد. همین‌ طوری طلب روی طلب می‌آید.

سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطرنشان کرد:‌ اگر از سال ‌های قبل این اتفاقات می‌افتاد، این مشکلات رخ نمی‌داد. خواهشی که ما داریم این است که اجازه دهند ما برویم و شکایت‌مان را در مراجع قضایی مطرح کنیم تا بتوانیم به پول‌مان برسیم. ما از خانواده دوریم و به‌نظر من، سخت‌ترین کار دنیا را مربیان دارند. ما در فوتبال این همه باید جوابگو باشیم، آخرش هم هیچ. از خانواده هم دوریم و به آنها نمی‌رسیم. شاید باور نکنید، اما من اگر یک روز استراحت گیرم بیاید، از صبح تا شب به دنبال کارهایم می‌روم. مسائل باعث شده که خیلی اتفاقات بیفتد.

دایی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه «ما نقل قولی از شما دیدیم که اگر پرسپولیس مالیات شما را پرداخت کند، شما هم حاضرید از طلب‌تان بگذرید. آیا این نقل قول درست است؟»، تأکید کرد: این نقل قول متعلق دو سال قبل است. ببینید من در مصاحبه‌ قبلی‌ام هم گفتم که با دست‌خط خودم نامه نوشتم که نه شکایت می‌کنم نه چیزی. اگر دوست داشتید، می‌دهم که آن نامه را چاپ بکنید و آن را به مردم نشان بدهیم. متاسفانه آقایان خودشان را پشت سر طرفداران پنهان می‌کنند. سوء مدیریت خود را می‌خواهند به یک طریق دیگر جبران کنند.

«گرهی که با دست باز می‌شود، با دندان که باز نمی‌کنند»، وی با بیان این جمله، ادامه داد: این مسئله، مسئله‌ای بود که می‌شد راحت آن را حل کرد، اما متاسفانه یک کاری کردند که من در یک روز حساب‌هایم بسته و ماشین‌هایم توقیف شد. همه‌اش هم به خاطر این بود که تقریبا 2 سال جواب ما را ندادند. بالای 13 نامه خودِ من و ادارات به باشگاه پرسپولیس فرستادند، اما کسی پاسخگو نبود. الان هم قانون محکوم‌شان کرده، نه علی دایی. من چه‌کار باید می‌کردم؟ مجبور بودم به قانون متوسل شوم. ماده 216، ماده مالیاتی‌ام را گرفتم که پرسپولیس باید هم حق‌وحقوق و هم مالیات مرا پرداخت کند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.