b_Newsهم در بخش مدیریت و هم روی سکوها

حاتمی: یکسری آدم‌ها در پرسپولیس هستند که اسم پرسپولیس را زیر سوال برده‌‌اند

b_News امسال سهمیه آسیا را می‌خواهیم / تیم قدرتمندی هستیم و اهداف بزرگی داریم
تاریخ: 1396/05/09
زمان: 13: 02
نوع: خبر
مدافع تیم فوتبال پدیده پدر شد. پس از تساوی پدیده و پیکان پسر حاتمی به نام آرتان دیروز به دنیا آمد تا بابک برای اولین بار پدر شود.


مهدی نوری / بابک حاتمی مدافع تیم فوتبال پدیده پدر شد. پس از تساوی پدیده و پیکان پسر حاتمی به نام آرتان دیروز به دنیا آمد تا بابک برای اولین بار پدر شود. در مورد پدیده و پرسپولیس با حاتمی صحبت کردیم و البته او در مورد پرسپولیس حرف‌های زیادی داشت که قرار شد در فرصتی مناسب تمام حرف‌هایش را در ارتباط با تیم سابقش بزند.


مقابل پیکان در تهران به تساوی رسیدید. بازی چطور بود؟‌
بازی بدی نبود. من که مصدومیت جزئی داشتم و نتوانستم در این بازی برای پدیده بازی کنم اما در کل بازی بدی نبود. تا هفته پنجم همین است و تیم‌‌ها فراز و نشیب دارند چون تازه از شرایط بدنسازی بیرون آمده‌اند و بدن‌ها سنگین است و تا هفته چهارم و پنجم تیم‌‌ها بیشتر دنبال ارزیابی هم هستند تا هم بدن‌ها ول کند و هم هماهنگ شوند.


پیکان را چطور تیمی دیدید؟‌
به نظر من تیم خوبی بودند و مقابل ما خوب هم کارکردند اما چون تیم ما در این فصل تغییرات زیادی داشته بچه‌ها زیاد هماهنگ نبودند اما در بازی‌‌های بعد این مشکل حل می‌‌شود و بازی‌‌های خوبی به نمایش خواهیم گذاشت.


در هفته دوم میزبان سپاهان هستید. چه تصوری از این بازی دارید؟‌
بازی سختی است چون سپاهان هم مدعی است و ما هم تیم خوبی داریم و مدعی هستیم اما فکر می‌کنم این بازی برای سپاهان خیلی سخت باشد چون ما برای سه امتیاز می‌‌رویم و امیدواریم در خانه سه امتیاز را بگیریم.


پدیده امسال چه اهدافی را دنبال می‌‌کند؟‌
هدف ما کسب بالاترین رتبه ممکن در جدول است و دوست داریم جزو مدعیان باشیم و بین چهار ، پنج تیم اول قرار بگیریم و برای سهمیه آسیا بجنگیم.


اما برای کسب سهمیه آسیا رقیبان قدرتمندی دارید؟‌
تیم ما هم قدرتمند است. بچه‌های ما همه اسم و رسم دار و با تجربه‌اند و جوان‌‌های خوبی هم داریم. تیم ما یک دست است و بچه‌های ما یکدل هستند تا سهمیه آسیا را بگیریم.


محمد تقوی که سال‌‌ها دور از ایران بود به کادر فنی تیم شما اضافه شد. کار او را چطور دیدید؟‌
مربی بسیار بادانشی هستند و امیدوارم فوتبال ما از چنین آدم‌هایی بتواند استفاده لازم را ببرد. امیدوارم فوتبال ایران قدر این آدم‌‌ها را بداند و از نظر فنی استفاده مثبت از آنها ببرند تا بتوانند دانش و تجربه‌شان را در اختیار جوان‌‌های ایران بگذارند و سطح فوتبال ما را بالا ببرند.


کارکردن با رضا مهاجری چطور است؟‌
خوب است. به نظر من هم از نظر فنی و هم اخلاقی مربی بسیار خوبی است. مهاجری اهداف بزرگی در لیگ دارد مثل همه مربیانی که اهداف بزرگی دارند و تلاش می‌‌کنند تا به این اهداف برسند.


پرسپولیس امسال را چطور تیمی دیدی؟‌
پرسپولیس امسال تیم خوبی دارد و ان‌‌شاءا... که موفق باشند. اما ترجیح می‌‌دهم در مورد تیم خودم صحبت کنم چون یکسری آدم‌‌ها آنجا هستند که اسم پرسپولیس را زیر سوال برده‌‌اند.


منظورت مدیریت باشگاه است؟‌
صددرصد ، آنها در بخش مدیریت هستند و روی سکوها هم هستند که آدم‌‌های مدیریت هستند. پسرم آرتان امروز به دنیا آمده و الان بیمارستان هستم و خیلی گرفتارم اما به زودی به طور مفصل در این رابطه صحبت می‌کنم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.