b_Newsگل گزارش داد، جادوگر تایید کرد

به همان سرعت احضار منصوریان عمل می‌‌شود ؟‌

تاریخ: 1396/05/09
زمان: 13: 06
نوع: خبر
بازهم يكي از تيترهاي روزنامه گل در جامعه فوتبال ايران موجي نو به راه انداخت و پرده از اتفاقي ديگر برداشت كه مي‌توانست ادامه پيدا كند.

به گزارش سایت روزنامه گل، بازهم يكي از تيترهاي روزنامه گل در جامعه فوتبال ايران موجي نو به راه انداخت و پرده از اتفاقي ديگر برداشت كه مي‌توانست ادامه پيدا كند و اسباب شرمندگي جوانمردي را فراهم آورد. وقتي از زد و بندهاي زشتي كه متاسفانه در يكي از تيم‌هاي ليگ برتري انجام شده، نوشتيم، از ذكر نام تيم مورد نظر و يا كساني كه در اين رابطه مرتكب جرم شده اند پرهيز كرديم و فقط با دادن چند كد اذهان را سمت مقصد راهنمايي كرديم.ما در همان زمان هم مي‌دانستيم كه به زودي واكنش‌‌هايي در اين رابطه در رسانه‌‌ها و صفحات حقيقي و مجازي صورت خواهد گرفت كه البته چنين هم شد!
مهمترين واكنشي كه گزارش كوتاه و افشاگرانه ما در پي داشت، پستي بود كه علي كريمي در صفحه شخصي اش گذاشت.جادوگر با به اشتراک گذاشتن عکس بخشي از جلد روزنامه گل، اينگونه نوشت:«آقایون تاج و ساکت و کفاشیان، کلاتون رو بندازید بالا. این تیترها رو می‌‌بینید چه حسی بهتون دست میده!!!! افتخار. البته شما بعد از ۹ سال اگه می‌خواستین و می‌‌تونستین که این فوتبال درست شده بود. لابد رییس بعدی هم آقای ساکته. کاش یه زلزله بیاد تو فدراسیون و یه تیکه از این دایره بسته خراب بشه. شاید یه نفر خیرخواه فوتبال وارد این دایره بشه. بازیکنان من متأسفانه پول نداشتن. بازیکن من با موتور میومد سر تمرین. همون بازیکنی که باشگاه قرارداد ۱۰۰ میلیون تومانیش رو کرد ۱۰۰ هزار تومان برای یک فصل!!!!!»
در اين چندوقتي كه صفحات اجتماعي فراگيرتر از هميشه شده اند،روزنامه گل به توهين شنيدن و فحش خوردن به جرم افشاي حقايق عادت ناپسندي پيدا كرده است، برايمان عادي شده وقتي خبري كه خلاف ميل هواداران پرسپوليس يا استقلال است را روي جلد مي بريم ناسزا بشنويم و انواع و اقسام اتهامات را به جان بخريم. حتي وقتي عليه سرخابي‌‌ها نقل قولي از فردي ديگر را روي جلد مي بريم هم اوضاع همين است و سهم ما تهمت خوردن و ناسزا شنيدن است. بدون اينكه مردم بفهمند روزنامه اي كه امروز به استقلالي بودن متهمش مي‌كنيد، همان روزنامه‌اي است كه ديروز انگ قرمز بودن به آن چسبانده بوديد و بدون آنكه تحقق يافتن اخبار انتشار يافته روزنامه ما سبب بشود كه مردم در مرتبه بعدي قبل از تهمت زدن كمي هم فكر كنند!
اما حكايت فدراسيون، كميته اخلاق و همه آنهايي كه كار صيانت از روح جوانمردي در فوتبال را برعهده دارند بايد ديدگاه و رفتاري غير از عموم مردم داشته باشند. همه ما جادوگر فوتبال ايران را  كه هميشه با زبان سرخ خودش گوياي حقايق تلخ فوتبال و جامعه ايران بوده را مي‌شناسيم. او در تمام اين سالها نشان داده كه از دروغ و ريا به دور است و در برابر حقيقت ترسي از احدي ندارد.حالا كه علي كريمي با انتشار اين پست و بيان حرفهاي تندش به نوعي گزارش ما را تاييد كرده،آيا وقت آن نرسيده است كه مسوولان امر وارد ماجرا شوند و به موضوع ورود كنند؟! در شرايطي كه در كمتر از 24 ساعت بعد از بيان شدن حرفهاي عليرضا منصوريان عليه مقامات فدراسيون، شاهد احضار وي به كميته انضباطي مي‌شويم، حق است اگر توقع داشته باشيم كه مقامات ذيربط تاكنون (كه 48 ساعت از انتشار خبر و 24 ساعت بعد از افشاگري تازه علي كريمي مي‌گذرد)به موضوع ورود كرده باشند. اما آيا واقعا چنين است؟كمي صبر لازم است تا همه چيز معلوم شود.

 

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.