b_Newsضربه خودی به کاراته

عکاس گمنام ایستگاه قطار آشناست!

تاریخ: 1396/05/09
زمان: 15: 30
نوع: خبر
بعد از انتشار عکس استراحت کاراته کاها در لهستان علامت سوال هایی درباره عکاس این عکس شکل گرفت که با کمی بررسی پیدا کردن او کار چندان سختی نیست.

به گزارش سایت روزنامه گل، بعد از انتشار عکس استراحت کاراته کاها در لهستان علامت سوال هایی درباره عکاس این عکس شکل گرفت که با کمی بررسی پیدا کردن او کار چندان سختی نیست.

تیم ملی کاراته ایران برای اعزام به این مسابقات در دو گروه مجزا از کشورهای مختلف وارد محل برگزاری مسابقات شدند.گروه اول محسن آشوری، ذبیح‌ا... پورشیب و مسوول روابط عمومی فدراسیون بودند که ناچارا ابتدا وارد فرانسه و سپس راهی لهستان ‌شدند.

شهرام هروی، سجاد گنج‌زاده، امیر مهدی‌زاده، حمیده عباسعلی و علی‌اصغر آسیابری هم در گروه دوم و از مسیر اوکراین راهی لهستان شدند.در کنار این گروه اما مسعود رهنما مدیرکل ورزش گیلان که اتفاقا عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی نیز هست راهی لهستان شده بود که خود جای علامت سوال دارد چون او نه سمتی در تیم ملی دارد و نه قرار بود جلسه ای در کنار مسابقات برگزار شود.

اما عکس منتشر شده نشان می دهد همه ملی‌پوشان خواب هستند و برای پیدا کردن گزینه مورد نظر خیلی نیاز به کنکاش نیست.در طول چند سال اخیر خبرها و مسایل پشت پرده فدراسیون از سوی برخی افراد ناشناس در فضای مجازی و صفحات شخصی برخی افراد که هنوز تکلیف شان با خودشان مشخص نیست قرار می‌گرفت که خیلی سند برای ثابت کردن آن وجود نداشت، اما این بار فرد مورد نظر در اشتباهی کاملا بچگانه دست خود و دیگر دوستانش را برای همه رو کرد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.