b_Newsخدا را شکر طارمی از زیر فشار خارج شد

علی پروین: الکی نگید برانکو با رامین لجبازی می‌کنه

b_News من خودم بازاریم می‌دونم سوختن مغازه زندگی رو ویرون می‌کنه
تاریخ: 1395/11/13
زمان: 08: 29
نوع: خبر
سلطان محبوب سرخ‌ها از رویا‌رویی پرسپولیس – تراکتور خوشحال است و فکر می‌کند که در این بازی رو در رو تکلیف خیلی‌چیزها مشخص می‌شود.

سیداحسان هاشمی  / سلطان محبوب سرخ‌ها مرد و مردانه حرف می‌زند و به همین دلیل از رویا‌رویی پرسپولیس – تراکتور خوشحال است و فکر می‌کند که در این بازی رو در رو تکلیف خیلی‌چیزها مشخص می‌شود همچنين وي علاوه بر مسايل فوتبال،  مسایل روز کشورمان را دنبال می‌کند، همانند مردم از ماجرای تحریم اسکار توسط ترانه علیدوستی و شهاب حسینی خوشحال است و بار دیگر در مورد فاجعه پلاسکو با خانواده آتش‌نشان‌ها ابراز همدردی می‌کند.

این هفته پرسپولیس با تراکتور بازی دارد و خیلی‌ها منتظر این بازی هستند؟
کار خدا بود که نوبت به این بازیه رسید! خیلی به موقع بود... الان چند روزه که یه سری حرف و حدیث درست کردن و فکر می‌کنم که رسیدن این بازی بهترین اتفاق است.

 

واقعا؟
آره. مرد و مردونه با هم بازی می‌کنن. هر که بهتر و قوی‌‌تر باشه می‌زنه. دیگه نه بحث همزمانی پیش میاد و نه داستان دیگری داریم. من که می‌گم خوب شد.

 

فکر می‌کنید که چه تیمی برنده این بازی شود؟
خب همه می‌دونن که ما پرسپولیسی هستیم و توقع ندارند که حرف دیگری بزنیم. البته جدا از این خودم هم دوست دارم که پرسپولیس بزنه. انصافا پرسپولیس این روزها خیلی خوب بازی می‌کنه من فکر می‌کنم که اگر پرسپولیس بازی خودش رو انجام بده، می‌تونه ببره. اینجوری هم سه امتیاز رو می‌گیرند و هم یه‌سری حرف و حدیث‌ها می‌خوابه!

 

احتمال دارد که شما هم به استادیوم بروید؟
من دوست دارم برم استادیوم ولی هوا سرده! خودت که می‌دونی... من خیلی سرمایی هستم. ان‌شاءا... هوا که بهتر بشه، یه روز می‌رم!
از طرف من بنویس که علی پروین می‌گه ان‌شاءا... هر دو تا تیم خوب بازی کنند. یه‌جوری که مردم لذت ببرن و راضی باشن. چه اونهایی که به استادیوم می‌رن و چه اونایی که توی خونه هستن.

 

تراکتور را چطور می‌بینید؟
تراکتور هم خیلی خوبه... اتفاقا خوب بازی می‌کنه و از حق نگذریم تا اینجا هم خوب بالا اومده. دست امیر (قلعه‌نویی) هم درد نکنه که همچین تیمی درست کرده. حتما اونا هم دنبال سه امتیاز هستن و همین باعث می‌شه که بازی بهتر و قشنگ‌تر بشه. یه اشتباه پرسپولیس اینه که فکر می‌کنه فقط تراکتور حریفشه ولی اینجوری نیست. من می‌ترسم که یهو بیفتن به جون هم و از اون طرف یه تیم دیگه بره بالا.

 

این روزها صحبت‌های زیادی در مورد مسایل داوری و پرسپولیس می‌شود.
همه باید کمک کنن تا داورها بهتر و درست‌تر قضاوت کنن. داور بدبخت هم آدمه... اشتباه می‌کنه... تا یه چیزی می‌شه همه می‌ریزن سر داورها. قدیم اینطوری نبود و یه احترامی به داورها می‌ذاشتن. ان‌شاءا... که اینم درست کنن تا این بیچاره‌ها اذیت‌نشن

 

همین؟
البته یه جاهایی هم خود داورها اشتباه می‌کنن و حرف من اینه که نباید اشتباهات سهوی رو بزرگ کرد. در ضمن برنامه 90 و کارشناس‌ها نشون دادن که اشتباهات داوری به ضرر پرسپولیس بوده و به نفع این تیم.

 

در همین باز‌ی‌های اخیر داوران دو پنالتی روی طارمی را نگرفتند.
اگه اینجوری بوده پس چرا می‌گن که داوری‌ها به نفع پرسپولیس بوده. پنالتی پرسپولیس رو نگرفت، داوری‌ها هم به نفعش بوده؟! این از اون حرف‌هاست.

 

طارمی را چطور دیدید؟
من گفته بودم این بچه گل می‌زنه و دیدید که درست شد. فشار روی طارمی زیاد بود. خدا رو شکر که تونست از این ماجرا خارج بشه چون اگه اتفاق دیگه‌ای می‌افتاد، هم برای طارمی بد می‌شد وهم پرسپولیس.

 

در مورد رامین رضاییان چه نظری دارید؟
توی این بازی آخریه که عالی بود. من از اول هم گفتم که باید این بچه فیکس باشه و خدا رو شکر که همه فهمیدن. رامین تا چه حد می‌تونه برای پرسپولیس مفید باشه.
اما می‌گویند که کادرفنی و برانکو با او لجبازی می‌کنند.
الکی این حرف و حدیث‌ها رو درست نکنین... هیچ مربی بازیکن خوب و به‌درد بخورش رو بیرون نمی‌ذاره. همه مربی‌ها دوست دارن نتیجه بگیرن. جدا از این‌ها الان که رامین داره بازی می‌کنه، دیگه چه دلیل داره که این حرف و حدیث‌ها رو درست می‌کنن.

 

از ماجرای تحریم اسکار توسط ترانه علیدوستی و شهاب حسینی خبر دارید؟
بله...  مثل اینکه یادت رفته من خودم فیلمبازم (خنده). من همیشه سریال‌ها‌رو نگاه می‌کنم. توی خونه ما ماهواره و اینجور چیزا ممنوعه. شنیدم که گفتن نمی‌رن اسکار. دست‌شون درد نکنه. دمشون گرم که اینقدر با غیرت هستن.
 

تشییع‌آتش‌نشان‌ها را دیدید؟
مگه می‌شه بی‌خبر باشم... هر بار که چیزی از این قضیه می‌شنوم حالم گرفته می‌شه. همون روز اول به خانواده‌هاشون تسلیت گفتم ولی چه فایده... مگه با تسلیت شوهر، پسر و مردشون برمی‌گرده؟! مگه اون بیچاره‌هایی که ضرر کردن و مال‌شون سوخته، دوباره پولدار می‌شن. ما خودمون بازاری‌ هستیم و می‌دونیم که این اتفاق چطور یه زندگی‌رو ویرون می‌کنه... چی بگم؟! جیگرم می‌سوزه وقتی اسم آتش‌نشان‌ها می‌یاد.