b_Newsبحث برکناری لطف ا...نسبی اصلا جالب نیست

نوشاد عالمیان: انتظارم تامین وسایل تمرین است نه محل آن !

تاریخ: 1396/05/13
زمان: 13: 42
نوع: گفتگو
اولین مرحله تور ایرانی تنیس روی میز در حالی برگزار شد که نوشاد عالمیان اصلی ترین غایب این مسابقه بود.

نگار رشیدی

اولین مرحله تور ایرانی تنیس روی میز در حالی برگزار شد که نوشاد عالمیان اصلی ترین غایب این مسابقه بود. نوشاد که چند وقتی می شود چه از نظر روحی و چه فنی در بهترین شرایط خود قرار دارد، به خاطر سفر خارجی در این تور شرکت نکرد تا او را به جای مسابقه داخلی در مسابقات اوپن چک ببینیم.

او همچنین در خصوص واکنش فدراسیون به تمرین نفرات برتر تنیس روی میز ایران در پارکینگ خانه صحبت کرد.

 

گویا به خاطر سفر خارجی در اولین مرحله تور شرکت نکردید؟

بله من در سفر بودم و تمرین نداشتم تا در این مسابقه شرکت کنم. اما خیلی هم به ضررم نشد چون مدتی را استراحت کردم. ان شاءا... از مرحله دوم تور شرکت خواهم کرد. برای مرحله اول هم من از 20 روز قبل به لطف ا...نسبی سرمربی تیم اعلام کرده بودم و این غیبت بدون هماهنگی نبود.

 

بعد از مصاحبه ای که مدتی پیش داشتیم، فدراسیون یک اعزام برای تان در نظر گرفت.

بله قرار است حدود یک ماه دیگر در مسابقات اوپن چک شرکت کنیم. در این اعزام شرکت باترفلای که یک برند در تنیس روی میز است اسپانسری ما را در این مسابقه برعهده دارد. البته این شرکت اسپانسر شخصی من و نیما هست و فقط ما دو نفر به این مسابقه می رویم. اما باید از فدراسیون هم تشکر کنم که در این راه به ما کمک کرد. البته خود فدراسیون هم اسپانسرهایی دارد.

 

مدتی پیش خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه عده ای می خواهند لطف ا...نسبی را برکنار کنند.

من از این موضوع خبر نداشتم اما چرا باید این کار را بکنند. ایشان واقعا دارند خوب کار می کنند. برای شخص من که در این چند وقت خیلی زحمت کشید و کمک زیادی به من کرد. بالاخره حقایق را باید گفت و من از ایشان خیلی راضی هستم. این خوب است که یک مربی به عنوان کمک بیاید اما اینکه ایشان برکنار شود جالب نیست.او هم دانش خوبی در پینگ پنگ دارد و هم تحقیقاتش زیاد است.

 

فدراسیون نسبت به فیلم منتشر شده تمرین تان در پارکینگ خانه واکنش نشان داده و مغتقد است کارهای مثبتی صورت می گیرد اما فقط این بخش تمرین در پارکینگ بازتاب پیدا می کند !

من حرف خاصی در این زمینه ندارم. به هر حال محل تمرین ما اینجاست. پیش از این هم گفتم در بابل سالن خوبی زده اند اما به خاطر عمومیت داشتن و شلوغی اش من و نیما آنجا تمرین نمی کنیم. من از فدراسیون انتظار دارم فعلا وسایل مورد نیاز مثل توپ و میز را برای ما تامین کنند.اما اگر سالن خوب هم داشته باشیم که خیلی بهتر است. با این وجود می گویم که فدراسیون دارد خوب کار می کند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.