b_Newsدر راستای تغییرات کادر ایرانی تیم‌ملی

کی‌روش با مترجم جدید به فدراسیون رفت / بهروز جای آرین

تاریخ: 1395/11/12
زمان: 20: 34
نوع: خبر
طی چند روز گذشته خبرهایی از گوشه و کنار به گوش رسیده که کارلوس کی‌روش از تمامی اعضای کادرفنی ایرانی خود راضی نیست و خیلی از مشکلات این روزها را حضور آنها می‌داند.

به گزارش سايت روزنامه گل، طی چند روز گذشته خبرهایی از گوشه و کنار به گوش رسیده که کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران از تمامی اعضای کادرفنی ایرانی خود و نیز مدیر رسانه و مدیر فنی و اجرایی زیاد راضی نیست و خیلی از مشکلات این روزها را حضور آنها می‌داند؛ چرا که این افراد طی این مدت نتوانسته‌اند میان او و تیم‌های باشگاهی تعامل خوبی ایجاد کنند. به همین جهت می‌خواهد همه آنها را برکنار کند!
در همین راستا روز گذشته در اولین قدم بدون مترجم قبلی‌اش یعنی آرین به فدراسیون رفت. و در مقابل با شخصی جدید به نام بهروز از او به عنوان مترجم جدید کی‌روش در فدراسیون نام برده می‌شد حتی طبق شنیده‌های ما تاج از مترجم جدید با لفظ آقا بهروز به عنوان مترجم کی‌روش نام برده است!
یک عضو آگاه در فدراسیون و هیات رییسه نیز این موضوع را نه تایید می‌کند و نه تکذیب ولی در عین حال می‌گوید که هنوز هیچ‌ چیز مشخص نیست. شاید ایرانی‌هایی که دستیار او هستند بروند و جای خود را به اشخاص دیگر بدهند و شاید هم ماندگار باشند.
گفته می‌شود که صبح روز گذشته نیز افشین پیروانی به فدراسیون رفته است و باید گفت تمام این رفت و آمدها این شایعه را به یقین تبدیل می‌کند و اینکه طی چند روز آینده رسما اعلام شود.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.