b_Newsدر انتخابات بهترین‌‌ها به باشگاه فولاد بی‌احترامی کردند

پاپی:‌شماره 7 را به آقایی نبخشیدم، نمی‌خواستم بپوشم

b_News کاپیتانی را انداختم گردن نوید کیا
تاریخ: 1396/05/11
زمان: 14: 28
نوع: خبر
سپاهان در هفته اول مقابل سایپا به تساوی یک بر یک رضایت داد و هفته دوم باید مقابل پدیده مشهد قرار گیرد.


علی مسعودی / سپاهان در هفته اول مقابل سایپا به تساوی یک بر یک رضایت داد و هفته دوم باید مقابل پدیده مشهد قرار گیرد. هر دو تیم با تساوی لیگ را آغاز کرده‌اند که قطعا در هفته دوم به دنبال پیروزی هستند. در خصوص بازی دوم و شرایط سپاهان گفت و گوی «گل»  را با حسین پاپی کاپیتان  تیم بخوانید که از این پس او کاپیتان نیست!


الان کاپیتان تیم هستی یا نیستی؟‌
بودم ولی دیگر نیستم!


چرا؟
کاپیتانی مسوولیت‌‌هایی دارد که برای من سخت بود. در کاپیتانی خیلی چیزها وجود دارد که باید به آن عمل کرد و در تیم پیاده کرد. من از زمین‌‌های خاکی با آقا رسول (نوید کیا) همبازی بودم و بازوبند را تقدیم او کردم. البته یک جورهایی انداختم گردن او (می‌خندد)


الان خیلی از بازیکنان بر سر کاپیتانی در تیم‌هایشان دعوا دارند آن وقت شما بازوبند را بخشیدی!
من و رسول نداریم. من خودم دوست داشتم او کاپیتان شود. گرچه رسول هم خودش اصلا دوست نداشت کاپیتانی را قبول کند یک جورهایی تحمیلش کردم. او لیاقت کاپیتانی سپاهان را دارد.


رسول نویدکیا هم مثل خودت بازیکن کم رو و بی‌حاشیه ای است که شاید سخت بتواند با یکسری مسایل کنار بیاید؟‌
در باشگاه سپاهان همه چیز روی حساب و کتاب است و زیاد حاشیه‌سازی نمی کنند. مطمئن باشید خود آقای کرانچار و مسوولان باشگاه همه چیز را مدیریت می کنند.  در ضمن رسول هم بازیکن کم‌تجربه‌ای نیست و کارش را بلد است.


محرم نویدکیا که این اواخر از کاپیتان زیاد خیر نکرد و برایش حاشیه درست کردند؟‌
آقا محرم (نویدکیا) دلسوز بود و هر چیزی را تحمل نمی‌کرد. او سپاهان را دوست داشت و به همین دلیل تلاش می‌کرد تیم موفق باشد.


کاپیتان دوم خودتی؟‌
وقتی اولی را قبول نکردم دومی را قبول کنم! کاپیتان دوم را خود آقای کرانچار مشخص می‌‌کند و فکر کنم علیّ‌محمدی باشد.


بازیکن بخشنده‌ای هستی و شماره هفت را هم به آقایی بخشیدی؟
من شماره‌ای نبخشیدم و قرار نبود شماره هفت بپوشم. من قرار بود امسال به خاطر کودکان سندرم دان شماره 47را بپوشم شماره‌ای که دو سال آقای عقیلی پوشید و الان بادامکی و شریفی هم در تیم‌هایشان می‌‌پوشند. این کار اگر جا بیفتد شاید ارزشمند باشد.


ولی خود آقایی گفته شماره هفت را پاپی به من بخشیده؟‌
شماره هفت بیرون مانده بود و شاید به خاطر این که سال‌‌ها برتن من بود و اجازه گرفتند تا آقایی بپوشد اینطور فکر کردند که من بخشیدم. در هر حال این اتفاق رخ داده و امیدوارم آقایی هم موفق باشد.


بگذریم ، بازی اول با پدیده را مساوی کردید. در این مورد صحبت می‌کنی؟
ما بازی اول به سیستم گذشته برگشته بودیم و 1-3-2-4 بازی می‌کردیم بازی می‌‌کردیم. به نظر من از لحاظ موقعیت گل و مالکیت بازی خیلی خوب بودیم ولی نتوانستیم از این دو فاکتور استفاده کنیم. از دست دادن دو امتیاز خانگی هم خوب نیست ولی همین که نباختیم خیلی خوب است.


بازی با پدیده را چطور می‌بینی؟‌
پدیده نسبت به فصل قبل تغییرات زیادی داشته و با تجربه شده است. قطعا هر دو تیم نیاز به پیروزی دارند که باید به فکر سه امتیاز باشند.


پدیده کم هم سپاهانی ندارد؟‌
فکر کنم سه ، چهار نفری سپاهانی باشند.


میانه‌ات با خلعتبری چطور است؟‌
خیلی خوب


برایش کری نمی‌خوانی؟‌
من که اهل کری خواندن نیستم و سعی می‌‌کنم طوری بازی کنم تا تیمم موفق شود.


چرا این همه تیم عوض می‌‌کند؟‌
محمدرضا (خلعتبری) آنقدر بازیکن خوبی است که همیشه اکثر تیم‌‌ها او را خواسته‌اند . یک سال‌‌هایی هم دست خودش نبوده و مجبور شده جدا شود. او هر تیمی رفته موفق بوده و بد کار نکرده است.


قبول داری اگر در سپاهان می‌‌ماند الان اسطوره شده بود؟‌
همین الان هم هواداران او را دوست دارند. البته جدایی او هم دست خودش نبود و اتفاقاتی افتاد که از تیم رفت.


راستی درباره این انتخاب بهترین‌‌های لیگ شانزدهم نظری نداری. ظاهرا به خاطر این که نام ساسان انصاری برده نشده خودش و باشگاه ناراحت هستند؟‌
من اصلا از جزئیات این مراسم و اتفاقات رخ داده خبر ندارم ولی اگر نام انصاری در بین سه کاندیدای برترین‌‌ها بوده  اصلا اسم او را نبرده‌اند بی‌احترامی و بی‌ادبی به باشگاه فولاد خوزستان بوده است چون او فصل گذشته بازیکن این تیم بود و همه می‌‌دانند چه بازیکن قابلی است.


خود شما چرا تا حالا حداقل یک بار به عنوان بازیکن اخلاق انتخاب نشدی چون هم کارت زرد کمتر می‌‌گیری و هم بی‌حاشیه هستی؟‌
اصلا به این موضوع فکر نکرده ام و نمی‌خواهم وارد بحث این موضوع شوم.