b_Newsگلایه حراست از نامه تراکتورسازی

این کارها فقط سکوها را متشنج می‌کند

تاریخ: 1395/11/12
زمان: 23: 19
نوع: گزارش
مدیرعامل تراکتورسازی با ارسال نامه‌ای برای وزیر ورزش و جوانان از او خواستند درباره داوری‌های بازی‌های لیگ ورود کرده و عملکرد آنها را زیرنظر بگیرند.

به گزارش سایت روزنامه گل، مدیرعامل تراکتورسازی با ارسال نامه‌ای برای وزیر ورزش و جوانان از او خواستند درباره داوری‌های بازی‌های لیگ ورود کرده و عملکرد آنها را زیرنظر بگیرند. داورانی که با تشخیص‌های اشتباه خود چند امتیاز این باشگاه تبریزی را نادیده گرفته و باعث درجا زدن تیم قلعه‌نویی شده‌اند. در این باره روز گذشته در فدراسیون فوتبال شنیده شد که حراست تشکیلات فوتبال با ارسال جواب نامه آنها تاکید کرده که باشگاه‌ها می‌توانند اعتراضات فنی خود را به صورت مکتوب گزارش و برای دستگاه ورزش ارسال کنند. کاری که مسوولان تراکتورسازی به آن توجه نکرده و با بهانه‌جویی غیرفنی فقط به دنبال متشنج کردن فضای سکوها هستند. می‌گویند نه، صبر کنید و سکوها را از بازی‌های بعدی تیم تبریزی زیر نظر بگیرید. البته حراستی‌ها اضافه کرده‌اند درباره مسایل غیرفنی باید سند و مدرک رو شود. سند و مدرکی که باید محرمانه ارسال و به آن رسیدگی شود. فریاد زدن فریاد ندارد.


دستیار امیر، فروزان و حاتمی احضار خواهند شد
اما مورد دیگر ادعای کلیرا دستیار پرتغالی درباره داوری‌هاست که به صراحت اعلام کرده در خدمت قرمزپوشان پایتخت است و نمی‌شود کاری کرد.
کلیرا یادآور شده: «وقتی آقایان به دنبال قهرمان کردن تیم دیگری باشند الباقی تیم‌ها انگیزه خود را از دست داده و تلاش کردن برای کسب صدر جدول بیهوده می‌شود.» البته فقط کلیرا مدعی نیست و بازیکنانی مانند فروزان (گلر صبا) و فرزاد حاتمی (تراکتورسازی) نیز مدعی شده‌اند داوری‌ها در خدمت یک تیم تهرانی است تا آنها را قهرمان کنند که منظورشان پرسپولیس است.
در این باره بعدازظهر دیروز از کمیته انضباطی خبر رسید که هر سه نفر به زودی احضار خواهند شد تا ادعای خود را ثابت کنند. ادعایی که اگر ثابت نشود آن‌وقت باعث گرفتاری خواهد شد.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.