پارس جنوبی جم – پیکان / سرفصل تاریخی

تاریخ: 1396/05/13
زمان: 15: 16
نوع: خبر
پارس جنوبی جم در نخستین فصل حضور خود در سطح اول فوتبال ایران، برای نخستین بار در خانه خود میزبان دومین بازی لیگ برتری‌اش خواهد بود.

به گزارش سایت روزنامه گل، پارس جنوبی جم در نخستین فصل حضور خود در سطح اول فوتبال ایران، برای نخستین بار در خانه خود میزبان دومین بازی لیگ برتری‌اش خواهد بود و این می‌‌تواند برای شهرستان کوچک و کمتر شناخته شده جم یک فرصت تاریخی عالی برای معرفی هرچه بیشتر باشد و باید دید هواداران این تیم چگونه رسم میزبانی را به جا آورده و به چه شیوه مهمان نوازی خواهند کرد. البته پیکان با داشتن بازیکنان باتجربه زیاد همچون رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، علی حمودی، ابوالفضل ابراهیمی، صادق بارانی و ... اصولا نباید خیلی تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار بگیرد.


کابوس
همین جوری بازی کردن در گرمای شدید جنوب می‌‌تواند برای پیکانی‌‌ها پرمخاطره باشد، نخستین میزبانی تاریخ شهرستان جم و شور و شوق مسلما زیاد مردم را هم برای دیدن اولین بازی لیگ برتری تیم شهرشان نباید فراموش کرد. همه اینها به یک طرف و بازی درخشان هفته اول پارس جنوبی در تبریز به یک طرف دیگر.تیمی که در اولین بازی خود آن هم بیرون از خانه چهار گل می‌‌زند، یک پنالتی هم خراب می‌‌کند و به شهادت همگان دروازه‌بان حریف هم ستاره تیم‌شان می‌‌شود، مسلما می‌‌تواند حرف‌‌های زیادی برای گفتن داشته و هر تیمی را به دردسر بیندازد.


تجربه و جوانی
مهدی تارتار 44 ساله هنوز در ردیف جوانان عرصه مربیگری قرار دارد و بعد از نظرمحمدی و کمالوند سومین مربی جوان لیگ برتر محسوب می‌‌شود. حالا وی باید در این بازی هماورد فکری چهارمین مربی مسن لیگ هفدهم باشد. مجید جلالی 60 ساله بعد از میثاقیان، برانکو و بوناچیچ و به خاطر دو ماه بزرگتر از کرانچار بودن، در رده چهارم مربیان پرسن و سال این فصل قرار دارد. باید دید داماد فیروز کریمی که در جمع نفرات خود تنها علی امیری با سابقه دو بازی برای پیکان را دارد، برابر آقا معلم فوتبال ایران چه عملکردی خواهد داشت؟

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.