b_Newsبرخلاف نظر آجورلو و قلعه‌نویی رخ می‌دهد؛

چهار پرسپولیسی سابق به سمت هواداران می‌روند

تاریخ: 1395/11/12
زمان: 23: 18
نوع: خبر
واکنش تند آجورلو و صحبت‌های ضدونقیض قلعه‌نویی در آستانه دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس، فضای دیدار بین صدرنشین و تیم دوم جدول را متشنج کرده است.

احد علوی / واکنش تند آجورلو و صحبت‌های ضدونقیض قلعه‌نویی در آستانه دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس، فضای دیدار بین صدرنشین و تیم دوم جدول را متشنج کرده است. قلعه‌نویی که از یک‌سو برانکو را رفیق جون‌جونی خطاب می‌کند و از سوی دیگر علیه برنامه‌ریزی سازمان لیگ به نفع پرسپولیس مصاحبه می‌کند، به دنبال این هستند که حداقل در جنگ روانی دیدار یکشنبه پیروز باشند. اما این فضای به وجود آمده از سوی آجورلو و قلعه‌نویی و واکنش پرسپولیسی‌ها به استدلال‌های آنها سبب شده تا چهار پرسپولیسی سابق که برای تراکتور بازی می‌کنند، در شرایط خوبی از لحاظ روحی به سر نبرند.
پرسپولیسی‌های سابق قصد دارند تا روز بازی سکوت کرده و باعث تشنج نشوند. آنها از یک‌سو دلشان با پرسپولیس و هواداران است و از سوی دیگر نمی‌توانند در این‌باره صحبتی کنند چون احتمال انتقال به پادگان یا جریمه نقدی وجود دارد. این در حالی است که هواداران پرسپولیس قصد دارند بنا به گفته لیدرهای باشگاه بنگر، نورمحمدی، عالیشاه و نوراللهی را به شدت تشویق کنند. حتی گفته می‌شود این چهار بازیکن بدون توجه به مواضع باشگاه تراکتور می‌خواهند به سمت هواداران رفته و به ابراز احساسات آنها پاسخ دهند. هر چهار بازیکن پیش از شروع بازی نزد برانکو می‌روند تا از او رخصت بگیرند.  
یکی از لیدرهای پرسپولیس مدعی است در صورت احتمال شکست تراکتور بازیکنان سابق پرسپولیس این پیروزی را به هواداران تبریک بگویند و برای قهرمانی پرسپولیس آرزوی موفقیت کنند. باید دید واکنش تراکتور به این رفتار پرسپولیسی‌های سابق چه خواهد بود؟! آنچه مسلم است در صورت انجام این رفتار از سوی چهار پرسپولیسی تراکتورسازی محبوبیت آنها نزد هواداران دو چندان خواهد شد.

 مهدی فرهمند
سه‌شنبه 12 بهمن 1395  -   زمان : 16:42:28
سلام.نوری،نه نورمحمدی !!اصلاح کنید لطفا


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.